Stołki kuchenne

Transport gratis

Tworzone na zamówienie stołki kuchenne to wysokiej jakości meble z litego drewna, które znajdą zastosowanie w kuchniach urządzonych w stylu wiejskim, klasycznym, vintage, czy uproszczonym stylu francuskim. W swojej roli spełnią się jednak nie tylko w pomieszczeniach kuchennych, ale także w przedpokoju, czy w razie konieczności nawet w salonie. Niewielkich gabarytów mebel będzie zatem dekoracyjnym i funkcjonalnym elementem wystroju, który przeznaczony jest do pomieszczeń dużych, jak i o ograniczonym metrażu. Jego powściągliwy, aczkolwiek urokliwy wygląd i relatywnie nieduże wymiary sprawiają, że mebel ten zmieści się w domach, jak i w mieszkaniach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Stołki kuchenne - w wielu odsłonach

Prezentowane stołki do kuchni są rodzajem mebla o wyrazistych kształtach, a każdy z dostępnych modeli można dodatkowo spersonalizować dzięki zróżnicowanym metodom wykończenia, jakie wykonujemy na życzenie naszych Klientów. Należy do nich chociażby szczotkowanie, które nadaje meblom gładką, naturalną strukturę. Z kolei nakładanie patyny wyraźnie poprawie kolor, często zmieniając jego odcień o jeden lub dwa tony. W przypadku woskowania surowe drewno jest najpierw barwione bejcą, a następnie pokrywane warstwą wosku, dzięki czemu zwiększa się jego odporność na kurz i zabrudzenia. Proponujemy również technikę malowania, w której możemy posłużyć się jednym lub wieloma kolorami. Zdajemy sobie sprawę, iż niekiedy trudno sobie wyobrazić efekt mebla wykończonego daną metodą, dlatego serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych salonów meblowych w Poznaniu i Warszawie. Nasz zespół pomoże Państwu zapoznać się z naszym asortymentem oraz zaprezentuje wspomniane wyżej techniki wykończenia na meblach dostępnych w firmowych sklepach stacjonarnych.

Stołki do kuchni - 100% litego drewna

W trosce o naszych Klientów oraz najwyższe standardy jakości i obsługi każdy stołek kuchenny powstaje z najlepszego litego drewna, poddanego procesowi osuszania i szlifowania. Meble produkowane w naszej stolarni tworzymy bez korzystania z płyt MDF, płyt wiórowych, czy innych produktów drewnopodobnych, jak sklejki i tworzywa sztuczne imitujące drewno. Dzięki zastosowaniu wspomnianego naturalnego materiału wyjątkowe meble będą służyć domownikom przez wiele lat. Tak przygotowane stołki nie będą pękać, łuszczyć się, ani rozwarstwiać, jak to bywa w przypadku płyt laminowanych. W razie konieczności wykonania napraw mechanicznych uszkodzeń, wystarczy zastosować odrobinę szpachli, a następnie pomalować wybrany fragment farbą wodną. Jest to sposób dający nieograniczone możliwości wytrzymałości mebla tworzonego dla pokoleń.

Stołek kuchenny - jak złożyć zamówienie?

Decydując się na zakup mebli z naszej kolekcji, zamówienie można złożyć telefonicznie, mailowo, przez stronę www naszego sklepu lub osobiście w naszych salonach meblowych. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami wykończenia każdego mebla, a także dostępnych w naszej kolekcji kolorów. Proszę również uwzględnić, iż w zależności od ostatecznej formy mebla, jego cena może ulec zmianie. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym personelem!