Garderoby do przedpokoju

Transport gratis

Garderoba do przedpokoju – stylowy element wyposażenia

Przedpokój to często jedno z najważniejszych pomieszczeń domowych, gdyż jest jako pierwsze oceniane przez gości podczas ich wizyty. Tym samym warto zadbać o to pomieszczenie. W naszym sklepie znajdują się urokliwe garderoby do przedpokoju w dziesiątkach różnych wariantów. Każdy z nich, dzięki zastosowaniu litego drewna, metalowych okuć oraz trwałych wykończeń, charakteryzuje się wieloletnią odpornością nawet na najbardziej intensywne użytkowanie. Na uwagę zasługuje także duża możliwość personalizacji poszczególnych modeli.

Wyświetlanie 1–20 z 28 wyników

Garderoby do przedpokoju powinny charakteryzować się m.in. praktycznością, gdyż w założeniu mają służyć do odwieszania okryć wierzchnich i akcesoriów lub jako siedzisko pomocne podczas zakładania obuwia. W naszym sklepie każdy model jest funkcjonalny i zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania nieużywanych części garderoby. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu duża stabilność gwarantuje także bezpieczeństwo użytkowania.

Wygląd i cechy stylistyczne – urokliwa garderoba do przedpokoju

Każda garderoba do przedpokoju dostępna w sklepie Boutique Pierrot została zaprojektowana przez artystów, którzy doskonale znają styl panujący w tradycyjnie urządzonych wnętrzach. W ofercie znajdują się zarówno modele monolityczne i stojące, jak i rozdzielone, którymi można skomponować ciekawą aranżację. Każdy model, dzięki funkcjonalnym i przemyślanym szufladom oraz drzwiczkom, zapewnia dużo miejsca do przechowywania przeróżnych akcesoriów.

Garderoby dostępne w naszym sklepie są masywne, wykonane z litego drewna i wykończone na wiele atrakcyjnych wizualnie sposobów. Co więcej, każdy etap prac można dostosować do swoich własnych wymagań. Co to oznacza? Że poszczególne warianty można idealnie dopasować do obecnego wystroju i podkreślić jego atrakcyjność konkretnym kolorem lub sposobem wykończenia.

Setki możliwości personalizacji – indywidualne garderoby do przedpokoju

Największą zaletą salonu Boutique Pierrot jest w zasadzie nieograniczona możliwość personalizacji poszczególnych mebli. Większość z nich można wykończyć na jeden z wielu kolorów dostępnych na zakładce informacyjnej i dopasować kolor mebla do innych mebli obecnych już w pomieszczeniu. Klienci mogą także zdecydować o sposobie wykończenia powierzchni i wybrać np. woskowanie, dającego efekt błyszczącej powierzchni z zachowaniem naturalnego usłojenia. Równie ciekawym wyborem jest szczotkowanie, zapewniające matowe wykończenie i miłą w dotyku strukturę drewna.

W naszej firmie przykładamy także dużo uwagi do jakości okuć, gałek oraz uchwytów, gdyż wszystkie wykonujemy z galwanizowanego metalu, przypominającego luksusowy mosiądz. Ofertę sklepu Boutique Pierrot kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. W naszych meblach nie używamy materiałów innych niż naturalne, lite drewno. Niektóre modele można obejrzeć osobiście w sklepach w Warszawie oraz Poznaniu.