Komody do przedpokoju

Transport gratis

Komody do przedpokoju – doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza

Przedpokój to niezwykle istotne pomieszczenie domowe, które powinno być nie tylko stylowe, ale także praktyczne. Przede wszystkim hole stanowią wizytówkę wnętrz, gdyż to właśnie one są odwiedzane w pierwszej kolejności przed domowników i zaproszonych gości. W naszym salonie Boutique Pierrot znajdą Państwo szeroki wybór funkcjonalnych mebli o atrakcyjnym designie, a wśród nich między innymi prezentowane komody do holu.

Wyświetlanie 1–20 z 98 wyników

Oferowane meble do przedpokoju to doskonały wybór z kilku powodów. Przede wszystkim zostały one solidnie wykonane, dzięki czemu ich konstrukcje są trwałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo materiał użyty do produkcji, którym jest lite drewno, wprowadza przytulną atmosferę do każdego wnętrza, a jego naturalność pozwala na codzienne odczuwanie bliskości natury. Komody do przedpokoju ułatwią stworzenie atrakcyjnego pomieszczenia, które wita nas tuż po przekroczeniu progu domu lub mieszkania.

Stylowe i praktyczne komody do przedpokoju

Prezentowane w naszym asortymencie komody do przedpokoju są oferowane w różnych rozmiarach. Dzięki temu mogą Państwo wybrać model, który idealnie wypełni pustkę w danym przedpokoju, jednocześnie zwiększając funkcjonalność całej przestrzeni. Większość modeli jest wyposażona w pojemne i praktyczne szuflady o różnych wielkościach, które doskonale sprawdzą się do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak klucze czy portfele bądź zimowe akcesoria w postaci czapek, szalików i rękawiczek.

Układ szuflad pozwala na doskonałe zorganizowanie przestrzeni i ułatwienie dostępu do rzeczy, które zawsze chcemy mieć pod ręką. Co ciekawe, w naszym asortymencie znajdują się komody do przedpokoju w różnym stylu. Dzięki temu miłośnicy stylu vintage, prowansalskiego, minimalistycznego, loftowego, a także tradycyjnego i nowoczesnego z pewnością wybiorą dla siebie idealną propozycję.

Duże możliwości personalizacji mebli

Wartym odnotowania jest fakt, iż oferowane w naszym salonie komody do przedpokoju można dowolnie spersonalizować, aby w efekcie ostateczny projekt idealnie wpisał się w indywidualny gust. Wspomniana personalizacja polega na zastosowaniu różnych zabiegów dotyczących wykończenia powierzchni. Wśród nich można zdecydować się na szczotkowanie, woskowanie bądź bielenie i patynowanie. Dodatkowo oferujemy możliwość wyboru koloru z szerokiej palety barw dostępnych na naszej stronie internetowej. Tym samym będą Państwo mogli idealnie dopasować mebel do istniejącej aranżacji.

Szczotkowanie komód do przedpokoju sprawi, że ich powierzchnia stanie się matowa i przyjemna w dotyku, pozbawiona ostrych elementów. Woskowanie da odwrotny efekt. Mebel będzie błyszczący, a na jego powierzchni będzie można zauważyć naturalne usłojenie.

Dodatkowo stanie się on odporny na wilgoć i nie będzie szybko przyjmował zabrudzeń. Ostatnimi oferowanymi przez nas zabiegami są bielenie i patynowanie, które zmieniają odcień komody o jeden ton lub wzmacniają jego kolor.