Szafy kuchenne

Transport gratis

Szafy kuchenne – niezbędne meble w każdej jadalni i kuchni

Szafki kuchenne to podstawowe wyposażenie każdej kuchni i jadalni. Służą zarówno w celach praktycznych do przechowywania przyborów kuchennych, jak i do podkreślenia stylu, który panuje w danym pomieszczeniu. Modele dostępne w naszym sklepie charakteryzują się znakomitą jakością, precyzyjnym wykonaniem, stabilną konstrukcją oraz zastosowaniem wyłącznie litego drewna i metalowych okuć, oraz uchwytów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Większość osób traktuje kuchnię lub jadalnię jako serce swojego domu. Nie ma w tym nic dziwnego. Przyrządzanie posiłków i oddawanie się wielogodzinnym pogawędkom przy lampce wina jest jedną z najprzyjemniejszych czynności w życiu. Warto je dodatkowo umilić tworząc ciekawą aranżację. Każda szafa kuchenna dostępna w naszym sklepie jest ponadczasowa i z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania wymagających klientów, którzy poszukują najwyższej jakości i luksusowego designu.

Szafy kuchenne dla wymagających - cechy charakterystyczne

Szafy kuchenne dostępne w naszym salonie meblowym są zaprojektowane na wiele interesujących sposobów. Wszystkie są uniwersalne i klasyczne, dlatego pasują do większości wnętrz urządzonych w sposób tradycyjny. Masywne formy i stabilną konstrukcją gwarantują luksusowy efekt stylistyczny w każdej kuchni. Poszczególne modele różnią się jednak nie tylko detalami, lecz także konstrukcją.

W sklepie Boutique Pierrot znajdują się zarówno szafy kuchenne w wersji niskiej, idealne pod blat kuchenny, jak i modele wysokie, które mogą sięgać prawie do sufitu. W ofercie są także szafki wiszące oraz wersje przeznaczone do konkretnych celów, np. krajalnice lub na piekarnik. Funkcjonalność zapewniają drzwiczki oraz szuflady o dużej pojemności, w których z powodzeniem można przechowywać nawet większe i cięższe przyrządy kuchenne.

Szafy kuchenne i możliwość ich personalizacji

Dla osób szczególnie zainteresowanych stworzeniem jednolitej i spójnej aranżacji przewidujemy możliwość praktycznie nieograniczonej personalizacji poszczególnych modeli. Klient może zdecydować o barwie wybierając jeden kolor główny oraz drugi dodatkowy. Wszystkie dostępne barwy znajdują się na dole podstrony produktu oraz na jednej z zakładek.

Równie istotne jest to, że każda szafa kuchenna dostępna w sklepie Boutique Pierrot może być także wykończona na kilka różnych sposobów. Każdy model jest wykonany z litego drewna i może zostać wykończony np. poprzez woskowanie. W tym procesie powierzchnia staje się błyszcząca, a usłojenie pozostaje bez zmian, dzięki czemu taki mebel wygląda naturalnie. Kolejną formą wykończenia szaf kuchennych jest szczotkowanie, które nadaje powierzchniom gładkiej, miłej w dotyku faktury. Klient może także zdecydować się na patynowanie, czyli wzmocnienie koloru i zwiększenie jego nasycenia, często powiązane z przyciemnieniem o około jeden ton. Do zmiany kolorów używamy wyłącznie ekologicznych farb wodnych.