Regały prowansalskie

Regał w stylu prowansalskim to doskonały dodatek uzupełniający wystrój salonu, czy przedpokoju. Jest pięknie wykonany, ma stylowe kolory i zapewnia dużą funkcjonalność. Każdy czymś się wyróżnia, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi produktami w celu przekonania się nie tylko o tym, jak wyglądają, lecz również jak mogą zostać wykorzystane. W zależności od tego, gdzie i po co wstawiają Państwo regały warto wziąć pod uwagę, czy mają na nim stać książki, czy chcą Państwo schować szklaną część zastawy. Do każdego przeznaczenia lepiej nadaje się inny typ mebla. To sprawia, że niemal każdy zaspokoi swoje potrzeby i prawie wszyscy powinni mieć regały prowansalskie. Te meble z litego drewna można w naszej ofercie kupić w różnorodnych kolorach, a modele mają oryginalny układ półek połączonych w sposób gwarantujący stabilność i wytrzymałość.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Po co kupować regały prowansalskie?

Ogólnie przyjęte przeznaczenie mebli nie oznacza, że tylko w taki sposób można je wykorzystać. Regał w stylu prowansalskim zwykle służy do przechowywania książek i w tym celu sprawdza się doskonale. Jednak nie oznacza to, że nie można wstawić do niego szklanek i kieliszków albo stworzyć oryginalnej ozdoby na różnych poziomach półek. Nasze produkty reprezentują styl pochodzący z francuskiej Prowansji, która słynie ze spokojnego otoczenia i łagodnych barw. Widać to też we wnętrzach urządzonych w tym klimacie. Wybierając regały z naszej oferty uzyskają Państwo właśnie taki efekt. Pomieszczenie stanie się przytulne i ciepłe. Warto wybrać właśnie nasze meble choćby dla wyjątkowej aranżacji. Regały prowansalskie działają kojąco również ze względu na najpopularniejsze zastosowanie. Popołudnie w przytulnym pokoju, z dobrą książką to marzenie niemal każdego, kto szuka odpoczynku. Przyjemne doznania wzmaga panujący wokół porządek. Do jego utrzymania również przyczyniają się meble prowansalskie. Kupując regał prowansalski z dużą ilością półek ułatwią sobie Państwo ułożenie książek tak, aby dobrze wyglądały i były posegregowane w logiczny sposób. Teraz odnalezienie ulubionej lektury nie będzie trudne.

Regał w stylu prowansalskim - jak dostarczamy tak duże meble?

Wybierając mebel każdy kieruje się jego wytrzymałością i wyglądem. Natomiast nie każdy ma możliwość przywiezienia swoich nowych mebli do domu. Szczególnie kłopotliwe bywa to w przypadku tych szafek, które składane są przed przewiezieniem. My również składamy regały prowansalskie, zanim dotrą one do Państwa, dlatego, w celu ułatwienia, oferujemy transport i wniesienie, do których posiadamy odpowiedni sprzęt oraz naszych wykwalifikowanych pracowników. Równie wysokim standardem odznaczamy się już na etapie tworzenia. Wykorzystujemy dobrej jakości lite drewno, które łączymy w całość metodami będącymi bezpiecznymi dla tworzywa, zapewniając przy tym solidność gotowego produktu. Robimy wszystko, aby regał w stylu prowansalskim znalazł się u Państwa w doskonałym stanie i mógł długo cieszyć oko i ułatwiać życie.