Szafki na buty do przedpokoju

Transport gratis

Produkowane w różnych stylach, wymiarach i kształtach szafki na buty do przedpokoju można również zaliczyć do grupy mebli ustawianych w korytarzach, tuż przy drzwiach wyjściowych, zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Meble te można także postawić w hotelowych apartamentach, w których stawia się na prestiż i luksusowe wyposażenie. Meble z litego drewna produkowane w naszych stolarniach wyróżnia niezwykła trwałość, odporność na uszkodzenia, która sprosta próbie czasu – nawet przez pokolenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Szafki na obuwie do przedpokoju - stylowe i ponadczasowe

Zarówno szerokie, jak i wąskie szafki na buty do przedpokoju dostępne są w naszej ofercie w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych w Warszawie i Poznaniu. Prezentowane meble nawiązują swoim charakterem i kształtem do licznych stylów, jak prowansalski, wiejski, tradycyjny, a ich kształty inspirowane są formą mebli dawnych epok - pełne prostoty i wyrafinowania. Można je z powodzeniem zestawić z lustrami oraz skrzyniami tapicerowanymi. Z pewnością w zestawie z innymi meblami z naszych stolarni szafki spełnią się w swojej roli, jednocześnie dodając uroku i dekoracyjności wnętrzom, w których się znajdują.

Szafki na buty do przedpokoju - wykonanie i metody wykończenia

Szafki na buty w przedpokoju powstają z najwyższej jakości litego drewna. W produkcji nie stosujemy płyt wiórowych, MDF, ani sklejek, czy sztucznych tworzyw. Stawiamy na naturalny charakter naszych mebli, które można dodatkowo wykończyć malowaniem w jednej lub kilku barwach. Do malowania wykorzystujemy ekologiczne farby wodne. Pełna paleta barw znajduje się na naszej stronie, również na karcie każdego produktu. Proponujemy Państwu skorzystanie także z innych metod wykończenia, do których zaliczamy szczotkowanie, patynowanie, woskowanie. Wszystkie elementy wykonano z drewna, z wyjątkiem zawiasów, gałek, uchwytów, do których produkcji stosujemy metal galwanizowany przypominający kolorem mosiądz. Profesjonalnie wykonane meble są w pełni funkcjonalne, a ich indywidualne wykończenie umożliwia dopasowanie stylu mebli do obecnej aranżacji wnętrz. Szafki nie ulegają łuszczeniu, pękaniu, rozwarstwianiu.

Szafki na buty w przedpokoju - przygotowanie zamówienia

Szafki na obuwie do przedpokoju to meble zmontowane, wysyłane do Klientów w całości, opakowane w folię i karton. Mogą Państwo liczyć na bezpłatny transport oraz wniesienie mebli. Warunki tych dwóch usług są zaprezentowane na naszej stronie, pod każdym produktem. Ostateczna cena mebla zależy od jego wykończenia. Oferujemy Państwu możliwość opłaty zamówienia w pełnej kwocie. Dajemy również możliwość zapłaty zadatku w wysokości 40% kwoty wartości zamówienia i uregulowania pozostałych płatności przed dostawą. Jeżeli wciąż nie podjęli Państwo decyzji odnośnie do koloru malowania mebla, zachęcamy do skorzystania z możliwości wysyłki próbek. Wysyłamy je pocztą, a ich koszt w wysokości 10zł za sztukę zwracamy po odesłaniu próbników na nasz adres. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ofert lub zamówień zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub w naszych salonach meblowych.