Szafki nocne prowansalskie

Pokój, w którym odpoczywamy i śpimy powinna charakteryzować ciepła, domowa atmosfera przytulnego, bezpiecznego wnętrza. Dotyczy to zarówno sypialni w prywatnych domach, jak i pokojów w hotelach czy pensjonatach. Wykonane z litego drewna szafki nocne prowansalskie pozwolą wnieść do sypialni ten niepowtarzalny nastrój, zachowując jednocześnie maksimum funkcjonalności.

Wyświetlanie 1–20 z 67 wyników

Szafki nocne prowansalskie - wiele wariantów do różnych sypialni

Oferujemy szeroki wybór szafek nocnych, których design nawiązuje do klasycznych dawnych mebli z południa Francji. Wśród dostępnych projektów znajdą Państwo zarówno modele o lekkiej konstrukcji, jak i te o cięższej, bardziej zwartej bryle. W zależności od wielkości i rodzaju wnętrza, do którego należeć będzie szafka, mogą Państwo wybierać spośród mebli o różnych rozmiarach, bardziej fantazyjnych, lub przeciwnie - surowszych kształtach.Szafki nocne w stylu prowansalskim wykonywane są z różnych rodzajów drewna. Poszczególne modele są, w zależności od kolekcji, dostępne w różnych kolorach do wyboru. Zgodnie z decyzją klienta, prowansalska szafka nocna może zostać wykończona różnymi metodami. Oferujemy między innymi przecieranie czy patynowanie. Dodatkowe postarzenie szafki pozwoli spotęgować jej autentyczny wygląd i charakter mebla vintage.Mimo dużej różnorodności i wielu możliwości personalizacji szafek pod względem wykończenia, wszystkie oferowane przez nas meble łączy rozpoznawalny oryginalny styl, tchnący we wnętrze sypialni spokojny klimat Prowansji lat dwudziestych XX wieku.

Szafki nocne prowansalskie - piękno i trwałość

Niezaprzeczalna uroda oferowanych przez nas szafek absolutnie nie oznacza, że zbudowane są one z delikatnych i nietrwałych materiałów. Przeciwnie - mebel w stylu prowansalskim jest meblem solidnym. Podobnie jak ich klasyczne pierwowzory, prezentowane szafki wykonuje się z litego drewna, bez użycia sklejek czy płyt wiórowych. To gwarantuje solidność i wytrzymałość produktu przez długie lata - bez ryzyka pękania, łuszczenia się i rozwarstwiania. Wszystkie szafki nocne w stylu prowansalskim malujemy ekologicznymi farbami wodnymi o najwyższej jakości, dzięki czemu zachowują one swoje pierwotne kolory mimo upływu czasu. Elementy takie jak uchwyty i gałki są wykonane z trwałego, przypominającego mosiądz metalu i mocno osadzone w drewnie.

Pomożemy dokonać wyboru szafki nocnej w stylu prowansalskim

Udzielamy fachowej pomocy w zakresie wyboru modelu szafki, odpowiedniego dla niej koloru i sposobu wykończenia. Zapraszamy do odwiedzin w jednym z naszych sklepów stacjonarnych - w Warszawie lub Poznaniu albo do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji - służymy radą, odpowiemy na wszystkie pytania. W razie potrzeby chętnie prześlemy na Państwa adres próbki kolorów, w jakich dostępne są szafki nocne prowansalskie.