Sekretarzyki prowansalskie

Są to meble o solidnej, ale jednocześnie lekkiej konstrukcji, zaprojektowane z myślą o biurze lub gabinecie, ale pasujące także np. do salonu czy sypialni. W tej ostatniej sekretarzyk prowansalski może z powodzeniem pełnić funkcję toaletki. Będzie również doskonałą alternatywą dla zwykłego stolika w eleganckim pokoju hotelowym. Sekretarzyk w stylu prowansalskim swoim szlachetnym kształtem nawiązuje do klasycznych mebli francuskich, cechujących się niewymuszoną elegancją bez niepotrzebnego przepychu. Idealnie wpasuje się we wnętrza urządzone w stylach vintage, shabby chic i oczywiście prowansalskim.W sklepie Boutique Pierrot oferujemy sekretarzyki prowansalskie produkowane przez stolarnię Lawendowa Prowansja i firmę Arredo Tassotti

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Sekretarzyk w stylu prowansalskim - wiele zastosowań jednego mebla

To wygodne klasyczne biurko z dodatkowymi półkami i szufladami, najczęściej wykorzystywane jest jako mebel do pracy, pisania itp. Znajdujące się nad blatem półki służą wtedy zwykle do trzymania długopisów, piór i innych materiałów piśmienniczych, natomiast małe szufladki położone się po obu stronach półek mogą pełnić funkcję schowków na inne drobne przedmioty, takie jak zszywacz, nożyczki czy karteczki samoprzylepne. Z kolei jedna lub dwie większe szuflady, które znajdują się pod blatem przydają się do przechowywania dokumentów i teczek. Możemy również zdecydować się, postawić sekretarzyk prowansalski w sypialni. Wystarczy wtedy umieścić na jego blacie niewielkie stojące lustro, a mebel idealnie odnajdzie się w roli toaletki z wieloma przegrodami, z pomocą których łatwo będzie uporządkować kosmetyki, biżuterię i różnego rodzaju akcesoria.  Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby sekretarzyk w stylu prowansalskim pełnił funkcję ozdobnego biurka w pokoju dziecka, gdzie młody człowiek może odrabiać lekcje, lub na przykład pisać pamiętnik. 

Sekretarzyk prowansalski - różne modele, solidne wykonanie i wiele sposobów wykończenia

W naszej ofercie znajdą Państwo te wyjątkowe biurka w różnych rozmiarach i kształtach. Szeroki sekretarzyk w stylu prowansalskim będzie dobrze nadawał się do przestronnego gabinetu lub salonu. Wąski zaś bez problemu zmieści się obok łóżka w sypialni.  Podczas tworzenia każdego z prezentowanych sekretarzyków prowansalskich wykorzystano wyłącznie lite drewno, które poddano starannej obróbce (suszenie, szlifowanie). Taki materiał gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia, której próżno szukać w większości nowoczesnych mebli tworzonych z użyciem sklejek, płyt wiórowych czy plastiku. Sekretarzyki z litego drewna przetrwają w niezmienionym stanie wiele lat i będą służyć kolejnym pokoleniom. Oszczędne w swojej formie uchwyty i gałki szuflad wykonano z mocnego galwanizowanego metalu, wzorując się na dawnych stylach meblarskich.  Do pokrycia sekretarzyków stosowane są najwyższej jakości ekologiczne farby wodne, charakteryzujące się długą trwałością. Ich kolor pozostanie niezmienny przez wiele lat. Oferujemy szeroką paletę barw, którymi możemy pomalować zamówiony przez Państwa sekretarzyk prowansalski. Dostępne kolory znajdują się pod opisem każdego z produktów.Na życzenie klienta nasi specjaliści profesjonalnie postarzą mebel przy użyciu jednej z technik takich jak patynowanie, czy przecieranie powierzchni.