Krzesła drewniane

Transport gratis

Krzesła drewniane należą do najbardziej tradycyjnych, a jednocześnie wciąż popularnych rodzajów krzeseł. Używane są właściwie wszędzie – możemy je znaleźć w większości pomieszczeń w domach, ale także w hotelach, restauracjach czy biurach. Krzesła z drewna kojarzą się trwałością i solidnością, której rzadko oczekujemy od mebli wykonanych z tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła drewniane twarde oraz tapicerowane.

Wyświetlanie 1–20 z 68 wyników

Nasza firma oferuje meble najwyższej jakości wykonane z litego drewna - nie ma w nich nawet śladu sklejki czy innych produktów drewnopodobnych. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować, że nasze krzesła z drewna posłużą przez wiele lat niezależnie od tego, jak intensywnie będą eksploatowane. Współczesny rynek meblarski jest bardzo rozbudowany, jednak jeżeli zależy Państwu na meblach, które zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki meblarskiej, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie krzesła z drewna znajdują się w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła drewniane idealne zarówno dla miłośników tradycyjnych form, jak i zwolenników nowoczesnego designu. Proponujemy krzesła z siedziskami wykonanymi z twardego drewna, a także tapicerowane. Z kolei dla osób lubiących uciąć sobie drzemkę, mamy coś specjalnego – krzesła bujane.

Nasza oferta krzeseł drewnianych podzielona jest na kolekcje takie jak Lawendowa Prowansja, Muszyna i Tarnobrzeg. W skład każdej kolekcji wchodzą meble tworzące unikalne serie pozwalające na zaaranżowanie niepowtarzalnych wnętrz. Niezależnie od tego, na jaki model krzesła z drewna się Państwo zdecydują, możemy zagwarantować, że spełni ono wszystkie Państwa oczekiwania.

Eleganckie krzesła z prawdziwego drewna

Współczesny rynek obfituje w meble produkowane z plastiku i innych tworzyw sztucznych. Jeśli cenią Państwo szlachetne, naturalne materiały, to właśnie dla Państwa tworzymy wyjątkowe meble z prawdziwego drewna. Nasze krzesła drewniane powstają z litego, dobrze wysuszonego i starannie oszlifowanego drewna, dzięki czemu mamy pewność, że są solidne i wytrzymałe. Posłużą Państwu przez lata, dodając szyku każdemu pomieszczeniu, w jakim zdecydują się je Państwo postawić.

Krzesła drewniane oferowane w naszym sklepie to produkty tworzone na zamówienie, dlatego mogą Państwo zdecydować o ich ostatecznym wyglądzie. Wszystkie mogą zostać pomalowane na kolor wybrany z widocznej na stronie palety. To pozwoli na dopasowanie krzesła do konkretnego wnętrza. Poza tym możemy wykończyć krzesła w wybrany sposób poprzez patynowanie, szczotkowanie lub postarzanie. W celu ustalenia szczegółów zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online.