Biblioteczki prowansalskie

Czy Państwo, tak jak my, kochają książki? Jeśli tak, to biblioteczka prowansalska jest w Państwa wnętrzu koniecznością. Nasza oferta to meble w różnych rozmiarach i z różnorodnym układem półek. Pasują zatem do różnych wnętrz, nie tylko do domu, ale też hotelu lub biura. Kolejnym powodem, dla którego warto zwrócić uwagę na dostępne w naszym asortymencie biblioteczki prowansalskie jest ich wykonanie. Robimy je z litego drewna, które gwarantuje wytrzymałość i czyni biblioteczkę wyjątkowo piękną i gustowną. Ze względu na to, że każdy z naszych mebli prezentuje się inaczej, a wiele z nich występuje w różnych rozmiarach i kolorach, jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo taki, który się Państwu spodoba. Mamy też świadomość, że każdy przeznacza na biblioteczkę inną przestrzeń, dlatego proponujemy biblioteczki prowansalskie niskie i wysokie, wąskie i szerokie, a także wersje modułowe, które mogą Państwo bez trudu rozłożyć i ustawić według własnych potrzeb.

Wyświetlanie 1–20 z 108 wyników

Dopasujemy biblioteczki prowansalskie do potrzeb naszych Klientów

To, że szukają Państwo biblioteczki nie zawsze oznacza to samo. Są osoby, które chcą ją mieć w salonie swojego domu, inne wolą ustawić mebel w sypialni lub specjalnie stworzonej czytelni. Wiele ludzi ma miejsce na książki w swoim gabinecie, a biblioteczki nierzadko zdobią także hol w hotelu. Nasz asortyment to biblioteka w stylu prowansalskim, którą mogą Państwo dopasować do siebie pod wieloma względami. Oprócz układu półek i kolorów widocznych na zdjęciach oferujemy także:

  • Różne rodzaje litego drewna
  • dopasowanie wymiarów, w tym głębokości
  • kilka sposobów nałożenia lakieru

To sprawi, że biblioteczka prowansalska stanie się wyjątkowa i będzie dokładnie taka, jaką chcą Państwo mieć. Jej wytrzymałość i elegancka prezencja sprawią, że wszystkie wnętrza zyskają wspaniałą ozdobę. Ponadto rozwiązujemy też problem z transportem. Dowozimy gotowe biblioteczki prowansalskie do Klientów i wnosimy je do wnętrza. Nasi kurierzy wiedzą, jak obchodzić się z meblami, aby stanęły w wybranym przez Państwa miejscu w stanie nienaruszonym.

Dlaczego warto mieć biblioteczki prowansalskie?

Meble z litego drewna wyglądają cudownie. Ich naturalność wnosi do wnętrz, które zdobią, mnóstwo ciepła i łagodności. Jednocześnie biblioteczka w stylu prowansalskim to gustowny dodatek do pomieszczeń eleganckich i surowych. Jednak jej wstawienie wpływa nie tylko na styl pokoju. Mebel ten przede wszystkim zwraca uwagę na zamiłowanie właściciela do książek lub jego profesjonalizm. Postrzeganie to zależne jest od pomieszczenia. W domu najczęściej stawia się biblioteczki prowansalskie bez drzwiczek, aby można było szybko sięgnąć po ulubioną książkę. Inaczej jest w przestrzeniach publicznych i służbowych gabinetach, gdzie znajdują się książki naukowe, a nie fabularne. Tam zazwyczaj zabezpiecza się zawartość biblioteczki drzwiczkami. Nasze biblioteczki w stylu prowansalskim mogą Państwo postawić wszędzie. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj. Zachęcamy do sprawdzenia rozmiarów, żeby mebel doskonale pasował do przestrzeni, którą ma wypełnić.