Łóżka prowansalskie

Jeżeli chcą Państwo, żeby urządzona przez Państwa sypialnia była wyjątkowo przytulnym, ciepłym miejscem, w którym łatwo się zrelaksować i odpocząć, warto zadbać o odpowiednią aranżację wnętrza. Styl prowansalski to kwintesencja bezpiecznej domowej atmosfery błogiego spokoju i bezpieczeństwa. Aby do sypialni wprowadzić taki właśnie klimat, należy przede wszystkim upewnić się, że główny mebel będzie odpowiadał Państwa wizji tego wyjątkowego pomieszczenia. Doskonałym wyborem będzie łóżko w stylu prowansalskim inspirowane niepowtarzalnym stylem tej słonecznej krainy położonej na południowym wschodzie Francji nad Morzem Śródziemnym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Piękne, wygodne i solidnie wykonane łóżka w stylu prowansalskim

Łóżko w stylu prowansalskim jest niezwykle stabilne, ze względu na wykonanie z litego drewna. Jednocześnie zaś, dzięki finezyjnemu kształtowi zachwyca wizualną lekkością. Do domowej sypialni wprowadzi atmosferę spokoju i ciepła. Ustawione w pokoju hotelu lub pensjonatu z pewnością zachwyci gości. W mgnieniu oka poczują się komfortowo i bezpiecznie jak w domu.   Dzięki swojej budowie łóżko prowansalskie zapewnia niezwykłą wygodę. Na wysokim wezgłowiu można się komfortowo oprzeć i odprężyć przed snem czytając dobrą książkę, a następnie, po wygodnym ułożeniu się, doskonale się wyspać i zregenerować, aby rano obudzić się w dobrym nastroju, z zapasem energii na cały dzień.    Do tego typu łóżka polecamy szafki nocne w stylu prowansalskim. Taki komplet mebli będzie się prezentował niezwykle gustownie. Dzięki konsekwencji w aranżacji wprowadzą Państwo do sypialni więcej harmonii.

Łóżka w stylu prowansalskim - skrojone na miarę

Rama łóżka prowansalskiego ma najczęściej charakterystycznie zaokrąglone krawędzie i rogi. Podobnie wezgłowie, które jest wysokie, co też stanowi cechę typową dla tego stylu. Oferowane przez nas łóżka tworzone są z litego drewna i dostępne w wersjach z obiciem i bez. Dostępne są ramy o różnych wymiarach. Mebel  może stać bezpośrednio na podłodze lub opierać się na krótkich stylowych nóżkach. Niezależnie od wybranego rozwiązania, wszystkie łóżka oferowane przez Boutique Pierrot są bardzo stabilne.   Łóżko nietapicerowane mogą Państwo zamówić w dowolnym kolorze z szerokiej palety stonowanych barw typowych dla stylu prowansalskiego. Następnie można wybrać dodatkową opcję wizualnego postarzenia łóżka, np. poprzez dodanie przetarć na jego brzegach.   W przypadku łóżek prowansalskich z obiciem również mają Państwo wiele możliwości dostosowania mebla do swoich preferencji. Oferujemy tapicerki różnych rodzajów - zarówno gładkie, jak i pikowane - w wielu kolorach do wyboru.   W naszej ofercie znajdują się zarówno jednoczęściowe ramy łóżek prowansalskich stanowiące wraz z wezgłowiem nierozłączną całość, jak i skrzynie oraz wezgłowia sprzedawane oddzielnie. Można dzięki temu komponować ze sobą różne części łóżka, tak aby otrzymać unikalny mebel, odpowiednio dopasowany do Państwa potrzeb i aranżacji sypialni.