Szafy kuchenne

Transport gratis

Szafa kuchenna to mebel, który z pewnością przyda się w każdym domu i nie tylko. To właśnie w niej przechowywana jest większość przyborów używanych w kuchni. Za jej pomocą można utrzymać ład i porządek w całym pomieszczeniu. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć wiele różnych modeli szaf kuchennych, które z pewnością spodobają się Państwu i będą pasować do wystroju Państwa wnętrz oraz do reszty mebli znajdujących się w domu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Szafa kuchenna – doskonały sposób na porządek w kuchni

W każdym domu i wszędzie tam, gdzie znajduje się kuchnia, powinna stać także dobrze dobrana szafa kuchenna, dzięki której z łatwością można utrzymać porządek w talerzach, sztućcach oraz reszcie kuchennych przyborów. Idealnie zatem sprawdzi się w domach prywatnych, jak i w hotelach, hostelach czy w innych firmach, w których znajduje się pomieszczenie kuchenne. Dzięki takiej szafie będą Państwo mieszkać w schludnych i czystych pomieszczeniach. Kolejną kwestią, która z pewnością Państwa zadowoli, to możliwość wyboru koloru zamówionej szafy kuchennej. Nasze produkty zawsze powstają specjalnie na zamówienie, dzięki czemu mogą Państwo wybrać kolor swojego mebla. Wyślemy do Państwa próbniki kolorów, tak by mogli Państwo na żywo przekonać się, jak prezentują się poszczególne barwy. Będą mogli Państwo również zadecydować, czy mebel ma być woskowany, malowany ręcznie farbą wodną, malowany natryskowo farbą rozpuszczalnikową, czy też ma mieć specjalne wykończenie typu: szczotkowanie, szarzenie, bielenie lub postarzanie.

Szafa kuchenna – niezastąpiona w każdej kuchni

Nasze szafy kuchenne są produkowane dla Państwa na zamówienie, dlatego na ich wykonanie czeka się od kilku do kilkunastu tygodni. Szafa dotrze do Państwa w pełni złożona i gotowa do używania, wystarczy, że zostanie postawiona w miejscu docelowym. Zamówienia przyjmujemy przez naszą stronę internetową, mailowo, telefonicznie, oraz bezpośrednio w naszych salonach znajdujących się w Poznaniu i Warszawie. Warto podkreślić, że transport mebli zamówionych w naszym sklepie jest w pełni darmowy. Posiadamy także bardzo atrakcyjne metody płatności. Jeżeli zdecydują się Państwo na szafę kuchenną, mogą Państwo zapłacić za nią w całości jednorazowo lub opłacając najpierw 40% zadatku, a resztę dopiero tuż przed wysyłką. W sklepie online można zapłacić kartą lub przelewem, a w sklepach stacjonarnych gotówką.

Szafa kuchenna – wyjątkowy mebel

Proponowane przez nas szafy kuchenne są wyjątkowymi i dobrymi jakościowo meblami. Jesteśmy pewni tego, jak doskonałe są nasze meble, dlatego dajemy na nie gwarancję, trwającą aż 24 miesiące. Dzięki temu są Państwo chronieni przed różnymi niespodziewanymi sytuacjami. W razie pytań można zadzwonić na infolinię, która funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.