Pomieszczenia

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę mebli z litego drewna, tworzonych w dawnych, cenionych za klasę i szyk stylach. Nasze propozycje kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Najwyższa jakość wykonania i gwarancja na nasze produkty, jaką Państwo otrzymują, to jedne z wielu powodów, dla których warto zdecydować się na współpracę właśnie z naszymi stolarniami! Meble dostępne w naszych kolekcjach można zaliczyć do mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych, łazienkowych, do korytarza, garderoby. Będą one także dodawać prestiżu i spełniać się pod kątem funkcjonalnym w hotelach, pensjonatach, gabinetach, kancelariach prawnych oraz wielu innych obiektach biznesowych, firmowych, urzędowych.

Wyświetlanie 1–20 z 2070 wyników

Meble drewniane do pomieszczeń - z litego drewna

Do wykonania naszych mebli stosujemy najwyższej jakości masywne, lite drewno. Nie korzystamy z materiałów drewnopodobnych, do których zalicza się płyty MDF, sklejki, czy tworzywa sztuczne. Meble kuchenne, do przedpokoju, czy sypialni - każda kolekcja różni się stylem i charakterem, a dodatkowo można ją spersonalizować dzięki opcji zastosowania różnego rodzaju metod wykończenia, koloru farby, materiału na tapicerkę, czy kształtu montowanych nóg. Z drewna powstają wszystkie elementy, włącznie z płycinami mebli, drzwiczkami oraz ich tylną ścianą. W procesie produkcji wykorzystujemy także elementy przypominające swoim kolorem mosiądz. Mowa tutaj o gałkach, uchwytach, zawiasach itp. Meble drewniane do pomieszczeń, jak chociażby meble łazienkowe, czy meble do salonu - wszystkie powstają w naszych profesjonalnych warsztatach stolarskich.

Meble drewniane - dla domu, mieszkania i biznesu

Prezentowane meble z litego drewna świetnie komponują się także z wystrojem pomieszczeń biznesowych, takich jak hotele, pensjonaty, restauracje, gabinety lekarskie, jak i wiele innych miejsc, które ceni się za prestiż i wysokiej klasy aranżację wnętrz. W naszym sklepie znajdą Państwo meble do salonu w hotelowych apartamentach, jak i meble do gabinetu - w pełni funkcjonalne, wytrzymałe, wykonanie zgodnie z życzeniem Klientów z dostępnych u nas metod wykończenia (szczotkowanie, patynowanie, malowanie, woskowanie). Decydując się na meble do gabinetu, stworzą Państwo niepowtarzalny klimat indywidualnie urządzonego wnętrza w stylu prowansalskim, klasycznym, francuskim, industrialnym, skandynawskim. Proponujemy również meble do baru lub restauracji o regularnych kształtach i szlachetnych proporcjach, które tworzą aranżację w wyrafinowanym, luksusowym charakterze.

Meble z drewna na indywidualne zamówienie

Nasze stolarnie zajmują się produkcją wszelkiego typu mebli, także mebli do sklepu, czy mebli do hotelu. Zapewniamy możliwość zakupu pojedynczych mebli, jak i całych zestawów, które można dostosować do stylu i charakteru wnętrz. Sposób wykończenia mebli ma wpływ na cenę, która finalnie może różnić się o nawet kilkadziesiąt procent. W razie pytań zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego, bądź do odwiedzenia naszych salonów meblowych w Poznaniu lub Warszawy.