Lampy ledowe ścienne

Ze względu na swoją dekoracyjną formę, ale i możliwość wprowadzenia gry świateł, która ma wpływ na nastrój i klimat panujący w pomieszczeniu, lampy ledowe ścienne zyskują na coraz większej popularności. Prezentowana kolekcja tychże lamp, którą chcemy Państwu przedstawić, będzie stanowić przemyślane, eleganckie uzupełnienie istniejącego oświetlenia lub jego alternatywę. Nasze propozycje świetnie wpisują się w charakter każdego wnętrza, a dzięki zastosowaniu technologii LED pomogą cieszyć się oświetleniem w oszczędniejszej, bardziej ekonomicznej formie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Lampy ścienne ledowe - co wyróżnia nasz asortyment?

Jedną z cech naszego asortymentu jest jego różnorodność. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy gustują w najróżniejszych stylach, formach i kolorystyce oświetlenia, jak i kierują się kwestią jego zastosowania w wybranych wnętrzach. Lampy ścienne ledowe, które oferujemy, swoim wykonaniem prezentują styl loftowy, industrialny, tradycyjny, skandynawski, glamour, retro. Wśród naszych propozycji nie brakuje także modeli lamp, które nawiązują swoją stylistyką do minimalizmu, francuskich akcentów i prowansalskiej przytulności.

Nasz asortyment charakteryzuje się nie tylko stylem, ale i wykonaniem. Każdy detal został starannie zaprojektowany i wyprodukowany, dzięki czemu poszczególne lampy są szczelne, ale również trwałe i wytrzymałe. To ułatwia ich pielęgnację, ale i zwiększa odporność na różnego rodzaju warunki panujące w danym pomieszczeniu, takie jak zmienne temperatury i wilgoć.

Lampy ledowe ścienne - zalety stosowania technologii LED

Zwracamy szczególną uwagę na promocję i prezentację modeli lamp, które powstają w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem, często są dziełem ludzkich rąk, a w ich produkcji wykorzystywane są naturalne materiały. Ledowe lampy ścienne są nie tylko bezpieczne, ale i energooszczędne, co przekłada się na ekonomiczność wspomnianego rozwiązania.

W odróżnieniu od tradycyjnych żarówek charakteryzują się znacznie mniejszym zużyciem energii. Co ważne, cechuje je również wyższy poziom wytrzymałości i żywotności, a w produkcji oświetlenia LED nie stosuje się żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. Jednocześnie w procesie produkcyjnym powstaje znacznie mniej odpadów, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego żarowego oświetlenia. Decydując się na kinkiety ścienne kompatybilne z oświetleniem ledowym zwiększają Państwo swoje możliwości w zakresie doboru odpowiedniej temperatury barwowej diody, stawiając na cieplejsze lub chłodniejsze barwy - wedle upodobań i potrzeb, co w przypadku standardowych świetlówek jest bardziej ograniczone.

Ledowe lampy ścienne - gdzie warto jest zamontować?

W zależności od modelu, lampy ścienne mogą stanowić uzupełnienie oświetlenia lub pełnić główną rolę w doświetleniu pomieszczeń. Wybrane propozycje będą także idealnym dodatkiem na zewnątrz, z którego pomocą zadbają Państwo o odpowiedni klimat i warunki na przydomowym tarasie lub patio. Mogą także stanowić ekonomiczne oświetlenie biur, gabinetów, korytarzy, pokoi hotelowych, restauracji i wielu innych lokali usługowych / komercyjnych.

Na każdym etapie realizacji zamówienia mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Służymy również profesjonalnym, eksperckim doradztwem w kwestii wyboru lamp ściennych - telefonicznie, mailowo lub w naszych salonach meblowych w Warszawie i Poznaniu. Zapraszamy!