Witryny

Transport gratis

Witryny prezentowane w naszym sklepie internetowym zostały zaproektowane według klasycznych wzorów meblarskich. Słowo witryna, czyli po włosku vetrine pochodzi od vetro czyli szkło, a wcześniej zapewne z łaciny… Właśnie duża ilość szklanych elementów zadecydowała o nazwaniu danego mebla. Uznaliśmy że w ten sposób nazwiemy wyłącznie meble które są oszklone z trzech stron. Inne meble, tylko z oszklonymi  drzwiami zakwalifikowaliśmy do bibliotek, mimo że potocznie również nazywane są witrynami. Prezentujemy niemal 30 modeli witryny inspirowanych stylem prowansalskim, skandynawskim, francuskim, vintage… Każda z witryn ma inne wymiary, co ułatwi wybór i dostosowanie do Twoich pomieszczeń. Twój mebel może zostać wykończony na bardzo wiele sposobów; woskowany, malowany, postarzany… warto zaznajomić się z prezentowaną pod zdjęciami paletą barw i wybrać najlepszy kolor i fakturę drewna. W naszym sklepie z łatwością dobierzesz pozostałe niezbędne meble do swojego salonu i całego mieszkania. Każda z witryn ma inne wymiary, co ułatwi wybór i dostosowanie do Twoich pomieszczeń.

Wyświetlanie 1–20 z 50 wyników

Stylowe witryny, czyli idealne meble nie tylko do salonu

Salon, jadalnia lub kuchnia to idealne miejsce do wyeksponowania na przykład kolekcji pięknej zastawy stołowej. Zarówno tej używanej na co dzień, jak i tej, z której korzysta się głównie od święta. Najwygodniejszym meblem służącym temu celowi są witryny, czyli efektowne, przeszklone szafy w różnych rozmiarach. W ofercie naszego sklepu dostępne są witryny stołowe, w których aż trzy ściany wykonane są ze szkła. Dzięki temu, że jest to mebel wyposażony w drzwi, jego zawartość jest chroniona przed kurzem i przypadkowymi uszkodzeniami. W związku z tym zachowanie w czystości kolekcji bibelotów czy talerzy jest zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku otwartych półek.

Witryny kojarzą się najczęściej z pomieszczeniami utrzymanymi w tradycyjnym stylu, dobrze sprawdzają się w jadalniach czy salonach, ale nie mniej elegancko zaprezentują się w biurze lub recepcji. W tej sytuacji mogą posłużyć jako miejsce ekspozycji trofeów zawodowych, prezentów dla klientów lub ozdobnych drobiazgów. Jeśli zależy Państwu na szczególnie atrakcyjnym efekcie, to możemy zaproponować pomalowanie witryny w dwóch kolorach. Wnętrze i elementy zewnętrzne będą tworzyły w ten sposób intrygującą całość. Istnieje też możliwość zakupu mebla w surowym drewnie przygotowanego do malowania i samodzielnego wykończenia.

Jaką witrynę wybrać?

W naszej ofercie znajdą Państwo witryny przeszklone na całej wysokości, ale mamy także egzemplarze wyposażone dodatkowo w szuflady lub szafki z drzwiami wykonanymi w całości z drewna. W zależności od potrzeb naszych klientów dostarczamy witryny o różnych wielkościach, można je bez trudu dopasować do indywidualnych wymagań. Najważniejszym atutem naszych mebli jest fakt, iż są one produkowane z litego drewna bez dodatków typu płyty wiórowe. Dzięki temu wraz z upływem czasu nie tracą na uroku, a wręcz przeciwnie – nabierają patyny i stylowego charakteru.

Jeśli szukają Państwo mebla, który pozwoli w wygodny sposób przechowywać i jednocześnie eksponować zbiory książek, to w naszej ofercie mamy także eleganckie biblioteczki. Podobnie jak witryny są one wyposażone w przeszklone drzwi, różnią się od nich między innymi tym, że boczne ścianki wykonane są z drewna. Zarówno biblioteczki, jak i witryny utrzymane są w klasycznym prowansalskim stylu. Ustawiając je w dowolnym pomieszczeniu, stworzą Państwo wnętrze o przytulnym charakterze.

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie?

W ofercie naszego sklepu dostępne są także witryny niskie, równie eleganckie, ale zajmujące zdecydowanie mniej miejsca. To świetne rozwiązanie, gdy nie mają Państwo możliwości ustawienia wysokiej witryny lub jeśli chcą Państwo stworzyć kompozycję składającą się z kilku przeszklonych szaf różnej wysokości. Warto tu dodać, że każdy z prezentowanych w naszej ofercie mebli może być wykończony w wybranym przez Państwa kolorze. Dodatkowo drewno może być woskowane, szczotkowane lub wybielane, w ten sposób uda się dopasować mebel do stworzonej przez Państwa koncepcji aranżacji wnętrza. Zakupy w naszym sklepie to możliwość wyboru z szerokiej oferty mebli gotowych, ale także możliwość zamówienia mebli dostosowanych do konkretnych wymagań naszych klientów.