Konsole prowansalskie

Ten dosyć nietypowy i oryginalny mebel, choć na pierwszy rzut oka niepozorny, może stanowić świetny dodatek do niemal każdego wnętrza. Konsole prowansalskie bardzo dobrze sprawdzają się w kuchniach, jednak jeśli planują Państwo umieścić ją w salonie, przedpokoju czy pokoiku dziecięcym — nie ma z tym najmniejszego problemu. W naszym asortymencie znajdują się produkty, które świetnie dopasują się do Państwa potrzeb.

Wyświetlanie 1–20 z 61 wyników

Konsole w stylu prowansalskim — niezbędny mebel czy inspirujący dodatek?

Nie w każdej kuchni i nie w każdym przedpokoju spotkać można konsole w stylu prowansalskim. Mogłoby się wydawać, że da się obyć bez tego mebla i stanowi on jedynie dodatek dla wszystkich tych, którzy lubią otaczać się stylowymi akcesoriami. Jak się okazuje, konsole prowansalskie świetnie sprawdzają się również, jako funkcjonalne meble, a ich wyjątkowa jakość oraz dekoracyjny charakter są wartością dodaną dla miejsc, w których są stawiane.

Szeroki wybór mebli — konsole prowansalskie dla różnych wnętrz

Lite drewno stanowi podstawowy materiał, z którego tworzone są nasze produkty. Dotyczy to również oferty konsoli. Styl prowansalski, który króluje w ofercie, świetnie wpasowuje się w meble charakteryzujące się wysokim gatunkiem. Liczba szuflad, półek — wybór mebla zależy od zapotrzebowania i miejsca, w którym zdecydują się Państwo postawić konsolę. W kuchni świetnie wpasuje się konsola z drewnianym blatem i półkami, na których można postawić garnki czy inne naczynia. Jeśli chodzi zaś o przedpokój, w tym miejscu warto postawić konsolę prowansalską z szufladami. Taki rodzaj mebla to opcja, która umożliwia przechowywanie w tym strategicznym miejscu kluczy do mieszkania i domu oraz akcesoriów odzieżowych, takich jak szaliki, czapki czy rękawiczki.

Najwyższa jakość wykonania konsoli prowansalskich

Wszystkie meble zgromadzone w naszej ofercie to produkty wykonane z litego drewna. Posiadamy asortyment stworzony jedynie z najwyższej jakości materiałów i surowców, aby zapewnić trwałość i długą żywotność. To szczególnie istotny aspekt w zakresie mebli, które wykorzystywane są w kuchni. Nie dość, że są to produkty narażone na częstą eksploatację, wpływ różnych produktów żywnościowych i różnych temperatur związanych z obróbką termiczną potraw, to dodatkowo są to meble, które wymieniane są rzadko, bo w wielu przypadkach nawet raz na kilkanaście lat. Wysoki gatunek konsoli to jednak nie tylko sam materiał, praca i doświadczenie specjalistów, którzy w produkcję wkładają wszystkie swoje zdolności. To również dekoracyjny wymiar tych mebli. Każdy z nich wyróżnia się wyjątkowym designem, dzięki temu kupując konsolę, mogą Państwo mieć pewność, że w domu zagości oryginalny element, który zostanie zauważony przez zaproszonych gości. Wyjątkowość konsoli polega także na dbałości o jej detale. Każdy produkt posiada różne elementy dekoracyjne wykonane z największą starannością. Dzięki temu konsole nie tylko służą swoim właścicielom przez długie lata, ale również pięknie się prezentują w wybranych wnętrzach.