Otomany kwadratowe

Transport gratis
Niezwykle stylowe i wytworne kwadratowe otomany to nasza propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i najlepsze materiały stosowane do produkcji mebli, a także styl francuski, czy industrialny, do których nawiązuje prezentowana kolekcja. Meble te przeznaczone są do sypialni, salonu lub przedpokoju. Można je również postawić w restauracjach, apartamentach hotelowych, czy jako ekskluzywny dodatek do sklepów obuwniczych, zapewniających komfort podczas przymiarek. Oferujemy meble, które podnoszą prestiż i dodają luksusu wnętrzom, w których się znajdują.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Kwadratowe otomany do stylowych aranżacji wnętrz

Zwarta konstrukcja i niewielkie kompaktowe rozmiary sprawiają, że prezentowane otomany kwadratowe zmieszczą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. W zależności od modelu, na który się Państwo zdecydują, otomany można poddać indywidualnemu wykończeniu zgodnemu z indywidualnymi oczekiwaniami i gustami. Mowa tutaj nie tylko o opcjach kolorystycznych, ale również o możliwości wyboru wymiarów mebla. Nasi klienci mogą ponadto zdecydować o tym, czy mebel będzie obity skórzaną, czy materiałową tapicerką. Przy każdym z dostępnych w naszej kolekcji produktów znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat możliwości dostosowania mebla do indywidualnych oczekiwań. Jeśli jednak podjęcie decyzji będzie dla Państwa kłopotliwe, możemy wysłać próbniki za zwrotną kaucją w wysokości 10 zł za sztukę. Z pewnością takie rozwiązanie będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie są przekonane co do wykończenia mebli i chcieliby osobiście zapoznać się ze stosowanymi u nas materiałami.

Otomany kwadratowe z najlepszych materiałów

W trosce o naszych klientów i najwyższą jakość, którą oferujemy, każda kwadratowa otomana powstaje z najlepszych materiałów, do których zaliczamy lite drewno, trwałe i odporne na ścieranie tkaniny, skórę ekologiczną, skórę naturalną, czy elementy metalowe. Otomany są w pełni zmontowane, dlatego po zrealizowaniu zamówienia zapakujemy je w folię i karton w celu zabezpieczenia zawartości na czas transportu. Ostateczna cena każdego mebla będzie zależeć od sposobu wykończenia, na jaki się Państwo zdecydują, i może różnić się o kilkadziesiąt procent. Zapewniamy naszym klientom różne możliwości płatności, jak płatność kartą, przelewem, czy gotówką w jednym z naszych sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu, do których serdecznie zachęcamy.

Kwadratowa otomana - luksus, na który Państwo zasługują

Prezentowane otomany to meble, które można zestawić również z innymi produktami oferowanymi w naszym sklepie. Są to chociażby ławki tapicerowane, czy lustra w białej ramie, które umieszczone obok otomany będą stanowić spójną i luksusową całość. Nasze meble to produkty, które spełnią się w swojej roli przez wiele lat. Do ich stworzenia wykorzystujemy zaawansowane techniki, dzięki którym każdy mebel jest unikatowy i wyjątkowy. Ich dopasowanie do wnętrz i panującego już wystroju będzie idealnym dopełnieniem całości, a także zapewni pomieszczeniom najlepsze walory estetyczne.