Biurka z szafkami

Transport gratis

Produkowane z wysokiej jakości litego drewna biurka z szafkami znajdą zastosowanie w pokoju dziennym lub pokoju dziecka w wieku szkolnym. Można je również postawić w gabinecie firmowym lub prywatnym. Biurka o niewielkich gabarytach i delikatnych zdobieniach będą dobrze prezentować się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i we wnętrzach o dużej powierzchni. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo kilka rodzajów tego mebla o przemyślanej, ergonomicznej konstrukcji, jak również starannie rozplanowanym układzie szafek i szuflad. Meble te będą stanowić element kompleksowej aranżacji wnętrz w stylu prowansalskich, vintage, klasycznym i skandynawskim.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Biurka z szafkami – dowolność stylizacji

Zachęcamy Państwa do wyboru techniki wykończenia mebla i jego ostatecznej kolorystyki. W naszym sklepie internetowym przy każdym produkcie umieszczamy paletę kolorów, na które możemy pomalować wybrane przez Państwa biurko z szafką. Jeśli nie wiedzą Państwo, który kolor będzie najodpowiedniejszy, dajemy możliwość wysłania próbki barw za kaucję zwrotną w wysokości 10 zł za sztukę. Oferujemy wykończenie w dwóch kolorach, jak również z zastosowaniem technik uwzględniających woskowanie, szczotkowanie czy postarzanie. Klientów serdecznie zapraszamy do naszych salonów meblowych w Warszawie i Poznaniu, w których można osobiście zapoznać się z naszą ofertą, stylem i cechami poszczególnych form wykończeń. Zaznaczamy, iż do produkcji stosujemy wyłącznie lite drewno. Nie korzystamy z płyt MDF, płyt wiórowych ani sklejek. To sprawia, że cała kolekcja jest odporna na łuszczenie i rozwarstwianie.

Biurko z szafką – praktyczne, eleganckie i funkcjonalne

Każde prezentowane w naszym sklepie biurko z dwoma szafkami zapewni przestrzeń na przechowywanie dokumentów czy innych istotnych dla właściciela drobiazgów. Nasza stolarnia przykłada dużą wagę do szczegółów, dlatego wszelkie elementy dodatkowe w postaci zawiasów, gałek czy uchwytów powstają z galwanizowanego metalu. Jego barwa przypominająca mosiądz bardzo dobrze komponuje się z biurkami inspirowanymi klasycznymi, tradycyjnymi stylami. Prezentowane biurka mogą stanowić idealny komplet z innymi meblami znajdującymi się w naszej ofercie, jak gustowne krzesła. Połączenie funkcjonalności z pięknym, eleganckim designem i wykończeniem z pomocą ekologicznych farb wodnych to gwarancja świetnego efektu i trwałości na wiele lat.

Wysoka jakość pod każdym względem

Drewniane biurka to kolekcja stworzona w najdrobniejszych szczegółach z uwzględnieniem detali mających wpływ na ostateczną formę i stylistykę. Solidne meble mogą Państwo zobaczyć osobiście w naszych sklepach stacjonarnych. Ostateczne ceny prezentowanych modeli zależne są od wybranej przez Państwa faktury i koloru. Istnieje także możliwość zamówienia mebli w surowym stanie, wstępnie przygotowanych do malowania. Pozostajemy elastyczni w tej kwestii i z chęcią pomożemy Państwu w podjęciu decyzji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzin w sklepach stacjonarnych.