Witryny z szufladami

Transport gratis

Piękne pod względem wykonania, ergonomii i wyjątkowego designu witryny z szufladami to meble, które znajdą zastosowanie zarówno w prywatnych domach, mieszkaniach, jak i również w budynkach instytucjonalnych, firmach, gabinetach. Prezentowane witryny można z powodzeniem postawić w salonie, przedpokoju, holu. Mogą one jednak spełniać swoje funkcje również w lounge hotelowym, restauracji, gabinetach, kancelariach adwokackich. Meble te, dostępne w rozsądnych, kompaktowych rozmiarach, zmieszczą się bez problemu w każdym pomieszczeniu. Witryny charakteryzują się wykonaniem nawiązującym do stylu klasycznego, vintage, dlatego będą świetnie komponować się z  wystrojem wnętrz o podobnym charakterze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Witryny z szufladami - najwyższa jakość wykonania

Każda witryna z szufladami z naszej kolekcji w całości powstaje z litego, masywnego drewna. Zapewniamy, iż nie stosujemy materiałów drewnopodobnych, takich jak sklejki, płyty MDF i inne. Wykorzystanie naturalnego, starannie przygotowanego do dalszej obróbki drewna sprawia, że oferowane przez nas meble nie rozwarstwiają się, nie pękają i nie łuszczą. W porównaniu z meblami wykonanymi ze słabszych zamiennych materiałów, nasze witryny są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego często stanowią element wyposażenia na długie lata, a nawet na całe pokolenia. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele podobnych pod względem stylu i charakteru mebli, które można z powodzeniem zestawiać z prezentowanymi witrynami. Mowa tutaj o dostępnych w naszej ofercie komodach, lustrach, skrzyniach, siedziskach. Tak samo, jak witryny, będą one doskonale pasować do wnętrz zaaranżowanych w dawnych stylach meblarskich, o klasycznym uroku i duchu minionych lat.

Witryna z szufladami - techniki wykończenia mebli

Szlachetne kształty i proporcje, jakimi charakteryzuje się każda dostępna w naszej ofercie witryna szklana z szufladami z delikatnie wystającym gzymsem i uchwytami wykonanymi z galwanizowanego metalu, jest meblem prostym w utrzymaniu i nie wymagającym nadmiernej uwagi podczas konserwacji. W przypadku uszkodzeń mechanicznych wystarczy odrobina szpachli i farby wodnej, by pozbyć się ewentualnego uszczerbku, uszkodzenia. Ponadto nasi Klienci mogą liczyć na nasz pełen profesjonalizm, dlatego zachęcamy Państwa do wyboru jednej z wielu możliwości wykończenia mebli. Proponujemy malowanie jednym lub dwoma kolorami, woskowanie, patynowanie lub szczotkowanie. Ta ostatnia metoda jest jedną z najbardziej zaawansowanych, gdyż dzięki niej powierzchnia mebli nabiera bardzo jednorodnej, naturalnej, gładkiej faktury. Zachęcamy również Państwa do zapoznania się z pozostałymi technikami, w których się specjalizujemy.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasza stolarnia posiada salony meblowe w Warszawie i Poznaniu, do których serdecznie Państwa zapraszamy. Zachęcamy do osobistego poznania naszych kolekcji mebli i zaznajomienia się ze sposobem ich wykonania, wykończenia, jak i wyjątkową pod każdym względem jakością. Jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy pomogą Państwu w podjęciu decyzji dotyczącej zamówienia mebli właśnie w naszej stolarni. Życzymy udanych zakupów!