Fotele do salonu

Miękki, głęboki, zachęcający do odpoczynku fotel to centrum każdego salonu. Taki mebel przyda się również w innych wnętrzach: w siedzibie kancelarii prawniczej, gabinecie psychologicznym czy hotelu. Dostępne w naszym sklepie fotele do salonu to meble stylizowane, nawiązujące wzornictwem do lat 60. i 70., a nawet do XIX wieku. Ich forma budzi skojarzenia z solidnością i najwyższą dbałością o detale – i tak rzeczywiście jest: ramy foteli są wykonane z litego drewna, a do pokrycia miękkiej części użyto wysokiej jakości tapicerki lub skóry naturalnej.

Wyświetlanie 1–20 z 110 wyników

Fotele do salonu – kolekcje dla miłośników klasycznego wzornictwa

Fotele w salonie powinny być dopasowane stylem do pozostałych mebli i dodatków. Oferujemy Państwu meble z dwóch kolekcji: Old Woods i Williamson. Wśród nich znajdą Państwo zarówno niskie fotele do salonu, idealne do wypoczynku czy lektury książek, jak i fotele na wysokich nóżkach, przeznaczone do pomieszczeń o charakterze reprezentacyjnym. Takie fotele można ustawić nie tylko w domu, ale także w miejscach odwiedzanych przez gości i klientów. Wzornictwo foteli nawiązuje do najlepszych projektów sprzed kilkudziesięciu, a nawet kilkuset lat. Modele wyposażone w ustawione skośnie drewniane nóżki i szerokie podłokietniki, pokryte kolorową tapicerką to przykład inspiracji stylem lat 60. Najlepsze fotele do salonu glamour to stylizowane meble, z ozdobnymi, toczonymi nóżkami i guzikami wbitymi w oparcie. Niezależnie od wybranego modelu fotela do salonu, mogą mieć Państwo pewność, że dzięki ergonomicznemu kształtowi, miękkim oparciom i poduszkom oraz przyjemnym w dotyku obiciom mebel zapewni wygodę domownikom, gościom i klientom.

Wysokie i niskie fotele do salonu – możliwości wykończenia

Każdy z oferowanych przez nas foteli do salonu jest przykładem starannego wykonania i dopracowanego wzornictwa. Do ich produkcji używa się litego drewna i najwyższej jakości materiałów. To, jak będzie wyglądał dany mebel, zależy jednak przede wszystkim od Państwa potrzeb. W większości modeli możliwy jest wybór rozmiaru fotela – dzięki temu będzie on pasował zarówno do niewielkiego gabinetu, jak i przestronnego salonu. Nasi klienci mają także możliwość wyboru koloru tapicerki i materiału, z jakiego będzie ona wykonana. Do wykończenia używa się skóry w naturalnych odcieniach brązu i beżu lub barwionej na czerwono, niebiesko, różowo, żółto. Tapicerka z tekstyliów również może być dostosowana do stylu i kolorystyki panującej we wnętrzu. Naszym klientom proponujemy zarówno klasyczne odcienie, jak i takie, które zapewnią fotelowi ekstrawagancki wygląd: czerwień, róż czy fiolet. Wszystkie meble oferowane w tej kategorii są objęte darmową dostawą. Dostarczymy je do Państwa starannie zapakowane w folię bąbelkową i karton. Będą zmontowane i gotowe do użycia, dzięki czemu od razu będą mogli Państwo ustawić nowe fotele w salonie. Jak nasze fotele do salonu prezentują się na żywo? Mogą to Państwo sprawdzić w jednym z naszych salonów sprzedaży – w Warszawie lub Poznaniu. Osobista wizyta pozwoli Państwu przekonać się, jak solidnie są wykonane meble i ocenić, jak będą prezentowały się wybrane fotele w salonie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!