Kwietniki

Transport gratis

Stylowe kwietniki do salonu i nie tylko

Żywe rośliny w pomieszczeniach wprowadzają do nich przyjazną atmosferę, pozwalają odprężyć wzrok, a przede wszystkim są ich wyjątkową ozdobą. Prawdziwe kwiaty to element nadający niepowtarzalnego charakteru zarówno salonowi w mieszkaniu prywatnym, jak i sali restauracyjnej czy hotelowemu lobby. Aby doniczki z kwiatami nie tylko dobrze się prezentowały, ale także nie były narażone na uszkodzenie, warto do ich ustawienia wykorzystać stylowe kwietniki.

W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie kwietniki pochodzące z kolekcji Muszyna. Są one wykonane z litego drewna za pomocą tradycyjnych metod stolarskich. Do wyboru są kwietniki w postaci stabilnych regalików, wyposażonych w kilka półek lub w postaci eleganckiego stoliczka na giętych nóżkach. Wszystkie modele dostępne w naszym sklepie zaprojektowane są w taki sposób, że bez trudu można dopasować je do wyposażenia pomieszczeń w bardzo różnej stylistyce. Będą pasowały zarówno do innych mebli z oferty Boutique Pierrot, jak i do mebli, które już Państwo posiadają.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dlaczego warto kupić drewniane kwietniki

Prezentowane kwietniki charakteryzują się klasycznym kształtem, dzięki czemu pasują właściwie do każdego pomieszczenia. Będą równie dobrze wyglądały w salonie, jadalni, jak i w sypialni lub w jasnym korytarzu. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy Państwu zaoferować różne opcje wykończenia zakupionych u nas mebli. Oprócz klasycznego malowania na wybrany przez Państwa kolor oferujemy na przykład malowanie w dwóch kolorach, postarzanie, patynowanie, szczotkowanie lub woskowanie. Na specjalne życzenie dostarczamy także meble w stanie surowym, odpowiednio oszlifowane i wygładzone, przygotowane do malowania.

Istniejąca różnorodność możliwości wykończenia kwietników zdecydowanie ułatwi dopasowanie ich do poszczególnych wnętrz. W zależności od zaplanowanej aranżacji kwietniki można ustawiać pojedynczo lub w grupach po kilka sztuk. Kwietniki z półkami mogą być wykorzystane w całości jako miejsce ekspozycji doniczek z pięknymi roślinami. Jednak równie dobrze można umieścić doniczkę tylko na górnej półce, a pozostałe wykorzystać jako oryginalne miejsce prezentacji bibelotów, a jeśli umieścimy ten mebel w hotelu, to będzie można rozłożyć na nim przykładowo ulotki z interesującymi ofertami.

Wyjątkowe kwietniki z serii Muszyna

Kwietniki dostępne w naszym sklepie to przykład świetnego designu, łączącego w sobie tradycję i nowoczesność. Lite drewno, opracowane przy pomocy tradycyjnych metod, zostało uformowane w eleganckie meble, odpowiadające stylem zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzom. Dzięki temu pomieszczenia w Państwa mieszkaniach i innych lokalach użytkowych nabiorą wyjątkowego charakteru.

Wszystkie nasze meble są wykonane ze szczególną dbałością o detale. Drewno, z którego powstały prezentowane kwietniki z kolekcji Muszyna, zostało dobrze wysuszone i oszlifowane, dlatego jest niezwykle miłe i bezpieczne w dotyku. Powierzchnie woskowane lub pomalowane farbą są zabezpieczone przed wpływem wilgoci, ale warto jednak pamiętać o w miarę szybkim wytarciu wody, która przypadkiem wycieknie z doniczki. Długotrwałe działanie wody może pozostawić na drewnie nieestetyczne ślady.