Konsole do przedpokoju

Transport gratis

Dodające klasy i elegancji konsole do przedpokoju to oferta wysokiej jakości mebli wykonanych z litego, masywnego drewna. Mebel ten znajdzie zastosowanie w prywatnych domach i mieszkaniach. Warto jednak postawić taką konsolę także w kameralnych pomieszczeniach biurowych, eleganckich, wytwornych restauracjach, czy recepcjach hotelowych. Z powodzeniem produkty te znajdą swoje zastosowanie również w apartamentach dla gości, czy kancelariach adwokackich.

Wyświetlanie 1–20 z 47 wyników

Konsole do przedpokoju - różne style i stylizacje

Prezentowane konsole na korytarz są produkowane z najlepszego, starannie osuszonego i szlifowanego litego drewna. Pracownicy naszych stolarni dbają o każdy detal mebla, który przygotowują na zamówienie dla naszych Klientów. Dzięki starannie i rzetelnie przeprowadzonym procesom przygotowawczym finalny mebel prezentuje się bardzo okazale i niepowtarzalnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dbamy o to, aby zapewnić jak najwięcej możliwości wykończenia mebla i jego dostosowania do aranżacji i stylu panującego w Państwa domach, czy mieszkaniach. Dlatego meble poddajemy wykończeniu metodą woskowania, malowania, szczotkowania lub patynowania. Szczotkowanie to technika zaawansowana, dzięki której mebel nabiera jednorodnej faktury. Z kolei patynowanie nadaje meblom bardziej intensywnego i soczystego koloru. W przypadku woskowania konsola zostaje zabarwiona bejcą i pokryta warstwą płynnego wosku chroniącego mebel przed wilgocią i kurzem. Najbardziej tradycyjną metodą jest malowanie - na jeden lub na kilka kolorów z pomocą ekologicznej farby wodnej.

Konsole na korytarz - prestiżowe i niepowtarzalne

Konsole przedpokój bardzo dobrze prezentują się w pomieszczeniach nawiązujących do stylu klasycznego, francuskiego, prowansalskiego. Można z powodzeniem zestawiać je z innymi gustownymi elementami wyposażenia, jak np. lustra w drewnianych ramach dostępnych w naszym sklepie internetowym. Meble te inspirowane dawnymi stylami meblarskimi zwracają na siebie uwagę szlachetnością kształtów i proporcji. Dodają wnętrzom prestiżu i szyku. Są one wysyłane do naszych Klientów w zmontowanej formie, zapakowane w folię i karton. Oferujemy ponadto usługę bezpłatnego transportu i wnoszenia, o czym mogą Państwo więcej przeczytać w regulaminach umieszczonych pod poszczególnymi produktami. Pragniemy również zwrócić uwagę na finalną cenę mebla, która będzie się różnić w zależności od metody wykończenia, na którą się Państwo zdecydują.

Konsola na przedpokój - złożenie zamówienia

Każda konsola na przedpokój jest objęta gwarancją producenta. Zamówienia konsoli mogą Państwo dokonać telefonicznie, mailowo, przez naszą stronę www lub w naszych salonach meblowych w Warszawie i Poznaniu. Jeśli mają Państwo problem z podjęciem decyzji odnośnie do wykończenia, zachęcamy do skorzystania z możliwości wysyłki do Państwa próbek kolorów za zwrotną kaucją wynoszącą 10 zł za sztukę. Po zwróceniu próbek dokonamy także zwrotu wpłaconej kwoty lub odejmiemy ją od zamówionego przez Państwo mebla. Życzymy udanych zakupów!