Komody

Transport gratis

Komody drewniane to niskie (ok.89-90 cm ) meble skrzyniowe z szufladami służące do przechowywania rozmaitych osobistych rzeczy. Na ogół są elementem wyposażenia sypialni lub pokoju dziennego. Duży, zazwyczaj prostokątny blat często służy do ustawiania niezbędnych przedmiotów. Nazwa ta pochodzi z początku XVII wieku, kiedy to ebaniści, wyrafinowani stolarze rozpoczęli wykonywać meble służące wygodzie zamożnej burżuazji nazywane z francuskiego commode czyli wygodny. To właśnie szuflady są najbardziej charakterystyczną cechą stylowej komody, z tego powodu niemal wszystkie meble, które tu znajdziesz są wyposażone w szuflady. Komody drewniane, komody prowansalskie lub tradycyjne… tak można określić większość oferowanych w tym dziale mebli. Wszystkie budowane są w całości z litego, sezonowanego drewna. Pod zdjęciem każdego z produktów znajduje się zestawienie kolorów dostępnych dla danego mebla, są one podzielone na kilka grup cenowych odzwierciedlających nakład pracy niezbędnej do wykonania danego koloru, przecierki lub szczotkowania. Zapoznaj się uważnie z tą propozycją, właściwy kolor sprawi że mebel dopasuje się do Twojego wnętrza.

Wyświetlanie 1–20 z 214 wyników

Komoda drewniana

Elegancka, stylizowana komoda drewniana jest ozdobą każdego pomieszczenia. Łączy w sobie funkcjonalność z niezwykłym wyglądem, który podkreśla charakter pokoju, w którym została postawiona. Nie musi być toporna i ciężka. Niektóre z modeli zachwycą Państwa swoją lekkością i delikatnością designu, w zależności od stylizacji, jakiej zostały poddane. Dzięki temu znajdą Państwo w naszym katalogu większe i mniejsze modele zarówno jako mebel do salonu, sypialni, jak i korytarza. Wygodne, przestronne szuflady i szafki pozwalają na komfortowe pochowanie podręcznych przedmiotów oraz wszelkiego asortymentu. Bogata oferta produktów w naszym katalogu pozwala na swobodny wybór komody z szufladami dopasowanej do Państwa potrzeb.

Wygodna i stylowa komoda

Komoda drewniana jest doskonałym meblem do przechowywania przedmiotów. Mogą Państwo w niej przechowywać wszystko – ubrania, książki, sprzęt RTV, kuchenny, aż po pamiątki rodzinne. Różne kombinacje szuflad pozwalają na pełną personalizację komody i dopasowanie jej do swoich potrzeb. W naszym katalogu znajdą Państwo modele, w które wkomponowane zostały duże, szerokie szuflady, jak i takie, które posiadają ich więcej, za to są mniejsze. Te ostatnie zwłaszcza dobrze pasują do przechowywania drobniejszych przedmiotów czy bielizny.

Komoda stylowa to ozdoba każdego pokoju

Miłośnicy naturalności odnajdą w tych pięknych, stylizowanych komodach coś dla siebie. Każda z nich została wykonana z litego drewna, co czyni je bardzo stabilnymi, porządnymi meblami. Wykonane w duchu vintage i stylizowane na stary szyk dodają niesamowitego uroku. Wprowadzają do pomieszczenia charakterystyczne dla drewna ciepło. Jest to rodzaj mebla, który można wykorzystać na wiele sposobów, na przykład komoda RTV jest doskonałym miejscem do umieszczenia na niej telewizora.