Sofy na wysokich nóżkach

Transport gratis
Prezentujemy sofy na wysokich nóżkach, które swoim charakterem pięknie odwzorowują klasykę minionych epok i styl klasyczny, francuski, prowansalski, czy vintage. Zróżnicowana kolekcja sprawia, że każda z dostępnych w naszym sklepie sof może znaleźć zastosowanie w niewielkich pomieszczeniach, ale także w przestronnych salonach, hotelowych pokojach i apartamentach. Ponadto, są to meble, które można umieścić w klubach, ekskluzywnych pubach, czy nieopodal recepcji hotelowej. Ze względu na swój nietuzinkowy charakter sofy na nóżkach sprawdzą się również w lokalach biznesowych, biurach, ale także w prywatnych domach i mieszkaniach, w których stawia się na prestiżową klasykę, wysoką jakość i komfort.

Wyświetlanie 1–20 z 26 wyników

Sofy na wysokich nóżkach do eleganckiej aranżacji wnętrz

Każda, oferowana sofa na wysokich nogach powstaje z najlepszych jakościowo materiałów. Przykładem mogą być nóżki z masywnego, litego drewna, które mogą być pomalowane na jeden z wielu dostępnych kolorów. Zachęcamy do zapoznania się z paletą barw, które oferujemy. Więcej informacji znajduje się na kartach poszczególnych produktów. Kolejnym niezwykle ważnym elementem wykończenia jest obicie mebli, które możemy wykonać ze skóry lub tkaniny. Wszelkie propozycje, tak samo jak odcienie i rodzaj materiału, znajdują się do wglądu przy modelach prezentowanych sof. Jeśli interesują się Państwo wygodą i komfortem naszych mebli, polecamy również szezlongi tapicerowane z naszej bogatej oferty meblowej. Z kolei jako uzupełnienie wnętrz, w których znajduje się już kanapa na wysokich nóżkach wyprodukowana przez naszą stolarnię, proponujemy fotele tapicerowane i stoliki kawowe, pasujące do stylu naszych mebli.

Sofy na wysokich nogach - trwałe i wytrzymałe

Nasze sofy na wysokich nogach są produkowane z materiałów nienagannej jakości, dzięki czemu są to meble służące naszym klientom przez wiele lat, a często również pozostające praktyczną pamiątką dla przyszłych pokoleń. Lite drewno, z którego powstają m.in. nogi naszych kanap, są malowane ekologicznymi farbami wodnymi, które zapewniają trwałość koloru. Z kolei jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne można w prosty sposób zamaskować dzięki odrobinie szpachli i farby wodnej. W ten sposób mebel pozostaje długowieczny, dlatego inwestycja w naszą kolekcję jest jak najbardziej trafnym i dobrym wyborem.

Kanapa na wysokich nóżkach - jak złożyć zamówienie?

Jeżeli zainteresowała Państwa sofa na wysokich nóżkach i chcieliby Państwo złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, przez stronę lub osobiście w naszych firmowych sklepach w Poznaniu i Warszawie. Z chęcią doradzimy w kwestii wykończenia mebla, określimy najdogodniejszy dla Państwa sposób zapłaty i warunki zakupu. Wiele z naszych mebli objętych jest darmową dostawą oraz gwarancją, natomiast same meble są w pełni zmontowane i zapakowane odpowiednio do wysyłki. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pozostaniemy do dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia!