Fotele skórzane

Transport gratis

Staramy się tworzyć kolekcje mebli jak najbardziej odpowiadających gustom naszych klientów, którzy cenią sobie jakość i elegancję, dlatego pragniemy zaprezentować fotele skórzane ze starannie wybranego i wykonanego obicia w stylu vintage. Do ich produkcji stosujemy również solidne lite drewno, dzięki czemu nasze meble idealnie komponują się z wystrojem panującym w salonach, gabinetach oraz domowych biurach. Ponadto będą świetnym uzupełnieniem aranżacji pokoi hotelowych, lobby, holu, poczekalni lub recepcji. Oferowane fotele mogą też stanowić miejsce odpoczynku w gustownie urządzonych lokalach gastronomicznych, którym zależy na prestiżu i jakości.

Wyświetlanie 1–20 z 50 wyników

Skórzane fotele – uniwersalne rozwiązanie dla tradycjonalistów

Prezentowane skórzane fotele ze względu na swoje zróżnicowane gabaryty można postawić zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w bardziej przestronnych wnętrzach. Wszystkie propozycje wykonujemy na zamówienie, a ostateczna cena mebla zależy od jego wykończenia. Każdy fotel tapicerowany będzie bardzo dobrze komponował się z innymi naszymi meblami, na przykład z witrynami z szufladami, barami domowymi czy stolikami kawowymi. Dzięki możliwości wybrania nie tylko materiału, lecz także koloru tapicerki czy odcienia elementów drewnianych mebel można dostosować do indywidualnych potrzeb oraz już istniejącego wystroju danego wnętrza. Wykorzystywane przez nas drewno to w stu procentach drewno lite, dobrze wysuszone i oszlifowane. Nie stosujemy sklejek ani płyt wiórowych, dzięki czemu nasze propozycje mebli są elementami aranżacji na wiele lat, a często nawet na całe pokolenia.

Skórzany fotel – sposoby wykończenia elementów drewnianych

Każdy element drewniany, który poddajemy obróbce, możemy wykończyć jedną z kilku dostępnych u nas technik. Zalicza się do nich malowanie, woskowanie, patynowanie, szczotkowanie czy postarzanie. Fotel skórzany z nóżkami wykonanymi z drewna może nabrać unikalny charakter dzięki pomalowaniu elementów drewnianych na dany kolor. Podczas malowania stosujemy wyłącznie wysokiej jakości farby wodne, które są produktami ekologicznymi, przyjaznymi środowisku. Ich zastosowanie gwarantuje, że kolor będzie utrzymywał się przez długi czas.

Fotel skórzany – wygoda i komfort użytkowania

Wyjątkowe pod każdym względem fotele należą do mebli skórzanych, które są niezwykle ergonomiczne i bardzo komfortowe. Powstają z najlepszych materiałów, dlatego są odporne na uszkodzenia i przetarcia. Każdy skórzany fotel został zaprojektowany w taki sposób, aby jego oparcie zapewniało wygodę w trakcie odpoczynku i relaksu. Wiele z oferowanych foteli jest dostępnych również w naszych salonach w Warszawie i Poznaniu, do których serdecznie zapraszamy. Będą mieli Państwo okazję zapoznać się z naszymi kolekcjami mebli osobiście i przekonać się o ich wyjątkowej jakości. Zamówienia można składać w salonie, telefonicznie, mailowo i na stronie naszego sklepu internetowego.