Komody wąskie

Transport gratis

Klasyczne komody wąskie, które pragniemy Państwu zaprezentować, znajdą zastosowanie w domach, mieszkaniach, ale także w pomieszczeniach reprezentacyjnych znajdujących się w hotelach. Mogą one pełnić rolę zarówno schowka na buty, drobiazgi, przedmioty codziennego użytku, jak i dekoracji w salonie. Prezentowane komody mogą również z powodzeniem znaleźć się na wyposażeniu biur bądź harmonijnie urządzonych sypialni.

https://www.high-endrolex.com/24

Wyświetlanie 1–20 z 31 wyników

Komody wąskie z litego drewna

Każda komoda wąska wysoka będąca elementem naszych kolekcji meblowych jest w pełni ergonomicznym i funkcjonalnym meblem. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom będzie ona harmonijnie komponować się z innymi elementami wystroju wnętrz, zarówno w pomieszczeniach o dużej powierzchni, jak i w pokojach o ograniczonej przestrzeni. Prezentowane komody charakteryzują się dużą pojemnością i wieloma półkami. Niewielkich rozmiarów komody na pewno zmieszczą się w każdym pomieszczeniu i będą stanowić jego gustowną ozdobę. Dostępne u nas meble powstają z litego, masywnego drewna. Do ich produkcji nie stosujemy żadnych sklejek, płyt MDF, płyt wiórowych czy innych materiałów drewnopodobnych.

Wąska komoda na buty

Nasze komody cieszą się zróżnicowanym zastosowaniem dzięki swojej funkcjonalności. Każda wąska komoda na buty może służyć jako dyskretny schowek na obuwie, który ułatwi uporządkowane przechowywanie tych elementów garderoby. Proste proporcje i gustowna forma mebli inspirowanych meblami w tradycyjnych stylach doskonale sprawdzają się we wnętrzach o takiej aranżacji. Te niewielkie komody powstają z dobrze wysuszonego drewna, które następnie poddawane jest szlifowaniu i malowaniu. Z drewna tworzymy także ściany tylne mebli, natomiast elementy ozdobne w postaci gałek czy zawiasów powstają z galwanizowanego metalu o charakterystycznej, mosiądzowej barwie. Dbamy o każdy szczegół realizowanego zamówienia, dlatego mogą być Państwo pewni wysokiej jakości mebli.


Wąska komoda pod telewizor

Wśród kolekcji nietuzinkowych i niebanalnych mebli idealną propozycją od nas dla Państwa jest wąska komoda pod telewizor. Kolory i wykończenie prezentowanych mebli zależą w całości od Państwa oczekiwań i preferencji. Zachęcamy do odwiedzin naszych salonów meblowych, które znajdują się w Poznaniu i Warszawie. Dzięki wizycie w naszym salonie mogą Państwo osobiście przekonać się o oferowanej przez nas jakości i sposobach wykończenia mebli. Spełniając Państwa oczekiwania, oferujemy możliwość malowania w jednym lub dwóch kolorach zgodnie z paletą barw znajdującą się na naszej stronie internetowej. Proponujemy również wykończenie jedną z dostępnych metod, do których zaliczamy szczotkowania vintage, woskowanie i postarzanie. Tak przygotowana komoda będzie trwałym, funkcjonalnym, ozdobnym elementem wyposażenia Państwa domu, biura czy lokalu usługowego. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji w naszych salonach, a także telefonicznie oraz drogą mailową.