Wezgłowie

Transport gratis
Przedstawiamy starannie wykonane, najwyższej jakości wezgłowia do łóżka. Prezentowana kolekcja wezgłowi to elementy idealnie komponujące się z łóżkami dostępnymi na stronie naszego sklepu internetowego. Ich wykonanie i materiały zastosowane do ich produkcji sprawiają, że można z powodzeniem zastosować je jako gustowne i prestiżowe elementy wyposażenia w sypialniach prywatnych, ale także w innych obiektach noclegowych, jak chociażby elegancko urządzonych i zaaranżowanych pokojach hotelowych. Wezgłowia swoim charakterem nawiązują do stylu prowansalskiego, modernistycznego, uproszczonego francuskiego, czy wiejskiego. Dodają każdemu pomieszczeniu klasy i wpływają pozytywnie na estetykę każdego wnętrza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wezgłowia do łóżka - sposób wykonania

Naszym priorytetem jest oferowanie wszystkim Klientom najwyższej jakości wykonania, dlatego przykładamy wagę do każdego detalu składanego przez Państwa zamówienia. Każde wezgłowie powstaje z pierwszogatunkowego, litego drewna, które najpierw poddawane jest procesowi suszenia i szlifowania. Mogą Państwo zdecydować się na produkt w drewnie lub na model tapicerowany. W zależności od modelu, do tapicerowania stosowana jest skóra lub tkanina. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zaznajomić się z wariantami tapicerki i jej kolorami. Podczas składania zamówienia prosimy o wybór danego koloru i materiału, a także wpisanie ich numerów w “Uwagach”. Jeśli natomiast do wykonania wezgłowia zostaje wykorzystane wyłącznie drewno, mogą Państwo zdecydować się na sposób wykończenia jedną z oferowanych przez nas metod.

Wezgłowie łóżka - sposoby wykończenia

Wezgłowie łóżka wykonane z drewna można wykończyć jedną z kilku metod, które nadają wspomnianemu elementowi wyposażenia charakterystycznego, unikalnego wyglądu. Jedną z metod jest malowanie. Nasza zróżnicowana paleta barw to kolory, dzięki którym można uzyskać ciekawe efekty wizualne. Do malowania stosujemy wyłącznie najwyższej jakości ekologiczne farby wodne. Proponujemy opcję malowania w jednym kolorze, w dwóch lub wielu - w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Możliwość tak wykonanej personalizacji sprawia, że mebel może świetnie komponować się z już istniejącą aranżacją danego wnętrza. Inną metodą jest woskowanie. Dzięki niemu drewno jest barwione bejcą, a następnie pokrywane warstwą płynnego wosku. Taki zabieg pozwala zachować wygląd naturalnych układów słojów, jednocześnie chroniąc mebel przez zabrudzeniem i wilgocią.

Wezgłowie drewniane - cena zależna od sposobu wykończenia

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, dlatego na każdym etapie zamówienia służymy profesjonalnym doradztwem i kompleksową obsługą. Z naszą ofertą mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej, a także w sklepach stacjonarnych zlokalizowanych w Poznaniu i Warszawie. Każde wezgłowie drewniane jest wykonane zgodnie z zamówieniem, dlatego jego finalna cena może różnić się nawet o kilkadziesiąt procent. Gotowy produkt wysyłamy do Klienta pod wskazany adres. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!