Lustra do sypialni

Transport gratis
Lustra do sypialni, które oferujemy, stanowią wysokiej jakości asortyment wykonany z najlepszego, litego drewna. Ten rodzaj mebla z powodzeniem znajduje zastosowanie w przestronnych sypialniach, w których stawia się na luksus i wygodę. Można go również umieścić w mniejszych pod względem przestrzeni w pokojach ukierunkowanych na przytulność, subtelny wystrój i klasyczny design. Prezentowane lustra można zaliczyć do mebli wybieranych przez osoby poszukujące wyposażenia wnętrz na rzecz domów prywatnych, mieszkań. Stanowią także idealne uzupełnienie aranżacji pokoi gościnnych w hotelach, pensjonatach, apartamentach. Lustra ścienne i stojące to kolekcja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wyświetlanie 1–20 z 33 wyników

Lustra do sypialni - sposób produkcji

Lustra w sypialni to rodzaj mebla, który produkujemy z największą starannością i przykładamy szczególną uwagę do detali. Ich rama powstaje z najlepszego litego drewna, które poddawane jest odpowiedniej selekcji, suszeniu i szlifowaniu. Następnie wybierana jest metoda wykończenia lustra, która zależy od oczekiwań i potrzeb wynikających z zamówienia złożonego przez Klienta. Mogą Państwo zdecydować się na malowanie, woskowanie, szczotkowanie, patynowanie. Każda metoda gwarantuje inny efekt końcowy, który pozwala na dopasowanie mebla do już istniejącej aranżacji w domu, mieszkaniu, czy innym lokalu usługowym. W zależności od efektu końcowego i zastosowanej metody, cena finalna mebla może ulec zmianie o kilkadziesiąt procent.

Lustra w sypialni - malowanie, woskowanie, szczotkowanie, patynowanie

Przedstawione metody różnią się od siebie i mają wpływ na cenę końcową wybranego modelu lustra. Przykładowo lustra do sypialni na ścianę mogą zostać pomalowane klasycznie jednym kolorem, ale także w dwóch lub więcej barwach. Ciekawym wykończeniem jest także zastosowanie woskowania, przecierania i patynowania. Dobrym pomysłem będzie również woskowanie, które pozwala zachować naturalny wygląd słojów drewna, delikatnie przyciemnić jego kolor, chronić mebel przed wilgocią i zabrudzeniami. W przypadku szczotkowania rama lustra nabierze jednorodnej, naturalnej faktury. Decydując się na patynowanie można liczyć na efekt w postaci znacznie bardziej intensywnego kolorytu mebla.

Lustra do sypialni - profesjonalna obsługa Klienta

Będąc naszym Klientem mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie przed zakupem, w trakcie realizacji zamówienia, a także w kwestii dostawy. Nasze lustra dekoracyjne do sypialni są produktami najwyższej jakości, w pełni zmontowane, bezpiecznie zapakowane do wysyłki. Jeśli mają Państwo problem z wyborem koloru, zachęcamy do skorzystania z próbników barw, które wysyłamy pod wskazany adres za kaucją zwrotną w wysokości 10 zł za sztukę. Na życzenie możemy także wysłać do Państwa lustro w surowym stanie, przygotowane do malowania. Nasz asortyment dostępny jest na stronie internetowej, w salonach stacjonarnych w Poznaniu i Warszawie. Zamówień można dokonać również telefonicznie i mailowo. Zachęcamy do kontaktu z naszą profesjonalną obsługą Klienta!