Nadstawki na bary

Transport gratis

Jeżeli chcą Państwo zaaranżować swój salon w niebanalny sposób, to warto zastanowić się nad wyposażeniem go w oryginalne meble. W obszernych pomieszczeniach doskonale zaprezentują się bary domowe oraz pasujące do nich nadstawki na bary. Montowane bezpośrednio na blacie tworzą jednolitą całość i prezentują się naprawdę elegancko. W naszym sklepie znajdą Państwo nadstawki z kolekcji Muszyna pasujące do barów z tej samej serii.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nadstawki na bar nadają się także doskonale do wykorzystania w przestrzeniach publicznych takich jak restauracje, puby czy recepcje hotelowe. Może też z powodzeniem stanowić uzupełnienie lady sklepowej, nadając całości stylowego, nieco staroświeckiego charakteru. W zależności od Państwa indywidualnych preferencji mamy do wyboru nadstawki na bary w formach mniej lub bardziej rozbudowanych. Niektóre z nich można ustawiać bezpośrednio przy ścianie, inne pozwolą zagospodarować narożnik pomieszczenia.

Jak wyglądają nasze nadstawki na bar?

Dostępne w naszej ofercie nadstawki na bary to cztery kolumny, na których wspiera się górna część, w której umieszczone zostały uchwyty, w których można w wygodny sposób zamocować kieliszki. Nadstawki z serii Muszyna charakteryzują się stylowym wyglądem – subtelnie zdobione gzymsy i kolumny pozwalają zaliczyć je do mebli inspirowanych klasycznym, francuskim designem. Doskonale wpiszą się w pomieszczenia utrzymane w tej stylistyce, w pomieszczeniach umeblowanych w bardziej nowoczesnym stylu mogą stanowić intrygujący kontrapunkt.

Wśród mebli pochodzących z serii Muszyna znajdą Państwo sześć kolekcji, w skład których obok prezentowanych nadstawek i barów wchodzą także witryny, komody, stoły itp. Dzięki temu mogą Państwo samodzielnie stworzyć zestaw mebli, które ozdobią Wasz salon, pensjonat lub hotelowe lobby. Produkty sygnowane marką Boutique Pierrot to gwarancja doskonałego stylu i wyjątkowo starannego wykonania. Od 30 lat dbamy o naszych klientów, dostarczając im meble najwyższej jakości.

Dlaczego warto wybrać stylowe nadstawki na bar?

Kupując nadstawki na bar z naszej kolekcji, mają Państwo pewność, że są to meble, które zostaną na lata. Współcześnie na rynku można znaleźć meble z materiałów udających drewno – efektowne i lekkie, ale nietrwałe. Nasze meble są produkowane wyłącznie z litego drewna najwyższej jakości. Każdy mebel jest wykonany z dobrze wysuszonego i starannie oszlifowanego drewna. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy Państwu meble, które nie będą pękały czy rozwarstwiały się pod wpływem działania czynników zewnętrznych.

W zależności od indywidualnych potrzeb dostarczamy Państwu nadstawki na bar z surowego, przygotowanego do malowania drewna lub meble już gotowe. Mogą Państwo wybrać dowolny kolor lub połączyć dwie wybrane barwy. Oprócz tego oferujemy woskowanie, szczotkowanie lub bielenie. Jeśli Państwo sobie zażyczą, oferujemy postarzanie mebli poprzez przecieranie lub patynowanie, to doskonały wybór dla wielbicieli stylu vintage. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą całą ofertą dostępną online lub w sklepach stacjonarnych w Warszawie i w Poznaniu.