Wieszaki stojące

Transport gratis

Meble z litego drewna, produkty z duszą, elementy wyposażenia, które dodają charakteru – to kilka z wielu cech, dzięki którym prezentowane przez nas wieszaki stojące są tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Ze względu na sposób ich wykonania oraz styl, jakim się charakteryzują, można je z powodzeniem zaliczyć do mebli, które umieszcza się w korytarzu, recepcji, przedpokojach. Znajdą one zastosowanie w prywatnych domach, mieszkaniach, ale także w restauracjach, hotelach, pensjonatach, poczekalniach w gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych, kancelariach prawnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wieszaki stojące - kompaktowe i praktyczne

Wieszaki z naszej oferty, z uwagi na ich rozsądne i kompaktowe rozmiary, mieszczą się w pomieszczeniach o każdej powierzchni i metrażu. Jednocześnie spełniają się w swojej roli, będą również pozytywnie wpływać na aspekt wizualny i aranżacyjny wnętrz. Dostępne w naszej ofercie stojące wieszaki pomagają chronić odzież wierzchnią przed pognieceniem i nieestetycznym wyglądem. Można z powodzeniem stosować je zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w lokalach, obiektach usługowych, w których stawia się na jakość i aranżację w stylu prowansalskim, klasycznym, nawiązującym do dawnych kanonów meblowych z ubiegłych wieków.

Stojące wieszaki - wiele opcji wykończenia

Decydując się na wieszak z naszej kolekcji, mogą Państwo mieć pewność, iż wykonany produkt sprosta Państwa oczekiwaniom. Do ich produkcji stosujemy wyłącznie lite drewno najwyższej jakości. Najpierw jest ono poddawane procesowi osuszania i szlifowania. Następnie - zgodnie z zamówieniem - dokonujemy stylizacji mebla jedną z dostępnych u nas technik, dzięki czemu wieszak idealnie wpisze się w już panujący klimat i aranżację. Mowa tutaj o takich metodach jak malowanie, woskowanie, patynowanie, szczotkowanie. Każdy sposób nadaje meblom innego charakteru, wykończenia, stylu. Przykładowo szczotkowanie, jako jedna z najbardziej zaawansowanych metod, nadaje danej powierzchni jednolitą, przyjemną w dotyku fakturę. Z kolei patynowanie wpływa na zwiększenie intensywności koloru, często nadając mu nieco ciemniejszego tonu. Warto również zastanowić się nad malowaniem, do którego stosujemy wyłącznie najwyższej jakości ekologiczne farby wodne. Są one niezwykle trwałe, a zróżnicowana paleta barw w naszym sklepie pozwoli na dużą personalizację i indywidualizację wykonywanego dla Państwa mebla.

Stojące wieszaki na ubrania - meble na pokolenia

Wykonane przez nasze stolarnie stojące wieszaki na ubrania to wysokiej jakości produkty, które spełnią Państwa oczekiwania! Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszych salonów w Warszawie i Poznaniu, jeżeli preferują Państwo osobiste zapoznanie się z naszą ofertą i zobaczeniem poszczególnych modeli mebli. Oferujemy także możliwość wysyłki próbników wybranych kolorów za kaucją zwrotną wynoszącą 10 zł za sztukę. Z ich pomocą wybór najodpowiedniejszego wykończenia będzie znacznie prostszy. Kaucja jest zwracana po odesłaniu do nas wzorników lub po złożeniu zamówienia w naszym sklepie meblowym. Serdecznie zapraszamy!