Komody na nóżkach

Transport gratis

Kolekcja komód na nóżkach to propozycja mebli, które mogą Państwo ustawić w gabinecie, salonie czy przedpokoju. Komody na nóżkach o zróżnicowanych wymiarach i gabarytach znajdą również zastosowanie w pokojach hotelowych czy jako element dekoracyjny eleganckich restauracji i sali typu lounge. Prezentowane komody posiadają zwartą konstrukcję, a w zależności od modelu mogą nawiązywać do stylu prowansalskiego, jak również do aranżacji w typowo francuskiej odsłonie. Meble powstają z masywnego, litego drewna. Tworzymy z niego każdy element łącznie z tylną ścianą komody. Dzięki temu jest ona wyjątkowo wytrzymała i będzie z powodzeniem służyć przez wiele lat. W razie drobnych uszkodzeń sprawdzi się natomiast szpachla z odrobiną farby wodnej, co stanowi jeden z najprostszych, a zarazem skutecznych sposobów na eliminowanie uszkodzeń na meblach z litego drewna.

Wyświetlanie 1–20 z 73 wyników

Komody na nóżkach – kolekcja niebanalna

Każda komoda na nóżkach drewniana charakteryzuje się dużą stabilnością, a w zależności od modelu będzie pełnić swoje funkcje zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i otwartych salonach i pokaźnych pod względem rozmiarów sypialniach. Komody będą także idealnym akcentem dekoracyjnym w wąskich korytarzach i przedpokojach. Z uwagi na swoją formę i prostotę idealnie komponują się z innymi meblami w podobnym stylu i wykonaniu. Jeśli są Państwo zainteresowani drewnianymi komodami z litego drewna, zachęcamy do odwiedzin naszych sklepów stacjonarnych znajdujących się w Poznaniu i Warszawie. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą online. Prezentowane komody wykonamy na zamówienie wedle Państwa oczekiwań pod względem wykończenia i malowania. Ceny są ustalane zgodnie z cennikiem znajdującym się przy każdym produkcie, a także indywidualnie w przypadku bardziej sprecyzowanych potrzeb.

Komoda z szufladami na nóżkach – wysoka jakość w klasycznym stylu

Tym, co charakteryzuje każdą oferowaną w naszym asortymencie komodę z szufladami na nóżkach, jest materiał, który wykorzystujemy do produkcji. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie powstają z litego drewna. W naszej firmie nie stosuje się materiałów drewnopodobnych, do których można zaliczyć płyty wiórowe, płyty MDF czy sklejki. Każdy element powstaje z litego, masywnego drewna. W przypadku drobnych elementów dekoracyjnych posługujemy się galwanizowanym metalem w odcieniach mosiądzu, który idealnie współgra zarówno ze stylem, jak i jakością każdej drewnianej komody.

Pełne wsparcie naszych klientów

Funkcjonalność i ergonomiczność naszych mebli w połączeniu z wysoką jakością ich wykonania i pięknym designem to gwarancja zadowolenia naszych klientów. Aby ułatwić Państwu wybór koloru, proponujemy wysyłkę próbnika barw za kwotę kaucji wynoszącą 10 złotych. Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania drogą mailową lub telefoniczną.