Szafy trzydrzwiowe

Transport gratis

Gustowne, stylizowane na styl klasyczny z domieszką prowansalskiego i francuskiego charakteru szafy trzydrzwiowe to nasza propozycja dla wszystkich ceniących solidne wykonanie i nietuzinkowy charakter mebli w swoich domach. Prezentowane szafy z dekoracyjnym gzymsem i drzwiczkami przykuwają wzrok swoją prostą, efektowną, uniwersalną formą. Jakość i piękna forma starannie wykonanych mebli z litego drewna sprawia, że szafy znajdą swoje zastosowanie również w pokojach hotelowych. W razie uszkodzenia mechanicznego wystarczy posłużyć się odrobiną szpachli i farby wodnej, by przywrócić świetność szafy i cieszyć się doskonałą aranżacją wnętrz. Pragniemy poinformować, że stosowane przez nas farby wodne są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Szafy trzydrzwiowe w całości z drewna

Do produkcji stosujemy wyłącznie lite drewno. Nigdy nie używamy sklejek, płyt wiórowych, czy MDF, które często ulegają łuszczeniu, puchnięciu i rozwarstwianiu. Każda szafa trzydrzwiowa z szufladami jest w całości wykonana z drewna, również tylna ściana, czy płyciny drzwi oraz gzyms. W zależności od modelu gałki, uchwyty oraz zawiasy mogą być wyprodukowane z galwanizowanego metalu, który bardzo dobrze komponuje się z naturalnością drewna. Metal swoją barwą przypomina mosiądz i zdecydowanie zwiększa unikatowość każdego modelu szafy z naszej kolekcji. Tego typu elementy mają użytkowy kształt i niewielkie rozmiary. Mimo swej oszczędnej formy pozostają praktyczne i ergonomiczne.

Szafa trzydrzwiowa drewniana w unikatowym stylu

Wykończenie mebla ma ogromne znaczenie dla jego ostatecznej formy i stylu, który ma sobą reprezentować. Dlatego właśnie oferujemy naszym Klientom całą gamę kolorów, dzięki którym każda szafa trzydrzwiowa drewniana nabierze indywidualnego charakteru. Wystarczy w tym celu wejść na stronę wybranego produktu i zapoznać się z gamą odcieni oraz technikami wykończenia. Wśród najbardziej popularnych i polecanych znajduje się woskowanie, patynowanie i szczotkowanie. W zależności od metody meble mogą stanowić idealne uzupełnienie dla wnętrz o bardziej oficjalnym lub swobodnym charakterze. Jedną z opcji jest również postarzanie vintage, które dzięki drobnym śladom przetarcia pozoruje mebel na użytkowany przez wiele lat. Jeśli nie są Państwo pewni, jak powinien ostatecznie prezentować się wybrany mebel, możemy wysłać do Państwa próbnik podlegający kaucji zwrotnej. W ten sposób wybór ostatecznego szlifu i jego dopasowanie do danego wnętrza będzie zdecydowanie prostsze.

Najlepsza obsługa Klienta

Dla wszystkich osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z obsługą i możliwość naocznego zapoznania się z naszą kolekcją, proponujemy wizytę w jednym z naszych salonów meblowych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Zaznaczamy, że ostateczna cena zależy od malowania i wykończenia szafy. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pomożemy w wyborze mebli oraz w innych kwestiach związanych z realizacją zamówienia, czy dostawą.