Szafki nocne

Transport gratis

Znajdujące się w naszym asortymencie szafki nocne z pewnością spodobają się zarówno miłośnikom tradycyjnych mebli, jak i ich nowoczesnych odpowiedników. Każdy produkt dostępny w naszym sklepie wykonywany jest z litego drewna, dzięki czemu mebel jest w stanie wpasować się w dowolnie urządzone wnętrze. Posiadamy szeroki wybór stylowych szafek nocnych, które mogą być używane zarówno w domach prywatnych, jak i w miejscach, takich jak hotel czy apartament do wynajęcia.

Wyświetlanie 1–20 z 80 wyników

Stylowa szafka nocna – dlaczego warto ją mieć?

Stylowa szafka nocna pozwoli na posiadanie najważniejszych rzeczy przy sobie, zawsze wtedy, gdy będą Państwo kładli się spać. Ponadto, taka szafka będzie prezentować się niezwykle atrakcyjnie, dzięki czemu będzie tworzyć odpowiedni nastrój w pomieszczeniu sypialnianym. Dobrze dobrane meble potrafią wiele wnieść do każdego rodzaju wnętrz – zarówno tych bardziej tradycyjnych i klasycznie urządzonych, jak i bardziej designerskich i nowoczesnych. To, co jest niezwykłą zaletą naszego sklepu, to fakt, że posiadamy naprawdę duży wybór szafek nocnych, które są niezwykle stylowe. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo w naszym asortymencie szafkę, która się spodoba. Zwłaszcza że mają Państwo możliwość wybrania kolorystyki mebla, więc z łatwością można dopasować wybraną szafkę do reszty mebli znajdujących się w pomieszczeniu. W razie potrzeby wysyłamy nawet próbniki kolorów, tak by mogli Państwo sprawdzić, w jaki sposób prezentują się poszczególne kolory na litym drewnie, z którego wykonane będą szafki.

Wyjątkowa szafka nocna

Oczywiście szafka nocna, którą Państwo wybiorą, będzie charakteryzowała się nie tylko wyjątkowym designem, ale także niezwykłą jakością. Nasze meble wykonujemy z litego drewna, które cechuje się trwałością i wytrzymałością. Wszelkiego rodzaju zadrapania czy innego rodzaju uszkodzenia nie są straszne meblom z litego drewna, ponieważ jest ono odporne na tego typu czynniki. Chcemy także podkreślić, że wybrany przez Państwa model szafki nocnej będzie wykonywany na zamówienie, dlatego też termin realizacji zamówienia może wynosić od kilku do nawet kilkunastu tygodni – staramy się jednak większość zamówień realizować w okresie 7 tygodni. Zapewniamy bezpłatny transport oraz możliwość dodatkowo opłaconego wniesienia mebli do domu.

Szafka nocna – dlaczego warto zamówić?

Prezentowane przez nas szafki nocne oraz inne meble są wykonane z najwyższą starannością i właśnie dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nie tylko doskonały produkt i usługi, ale także gwarancję obejmującą zakupiony produkt przez 24 miesiące. Dodatkowo nasze produkty mogą Państwo zamówić na wiele różnych sposobów: przez stronę internetową, mailowo, telefonicznie lub odwiedzając jeden z naszych salonów firmowych, które znajdują się w Warszawie i Poznaniu.