Biurka z szufladami

Transport gratis

Biurka z szufladami – sposób na podkreślenie stylu gabinetu

W naszym sklepie można znaleźć doskonale wykonane meble o stylowym designie. Wszystkie spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych klientów i charakteryzują się wszelkimi zaletami świadczącymi o ich wysokiej jakości. Ekologiczne farby wodne zapewniają wieloletnie użytkowanie bez obaw o powstawanie jakichkolwiek śladów, a lite drewno to synonim luksusu, który warto mieć we własnym domu. Biurka z szufladami są jednym z najbardziej podstawowych i fundamentalnych części wyposażenia każdego domu lub mieszkania i warto przyjrzeć im się bliżej.

Wyświetlanie 1–20 z 38 wyników

Prezentowane biurka z szufladami mają niepowtarzalny design, któremu ciężko się oprzeć. Wszystkie są stylowe, pełne nietuzinkowych rozwiązań stylistycznych i zarazem bardzo uniwersalne. Można ich używać w zasadzie w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia. Znakomicie się sprawdzą w pracowni lub w gabinecie, gdzie będą służyć jako reprezentacyjne miejsce wykonywania pracy.

Biurka z szufladami – cechy charakterystyczne budowy

Wszystkie biurka z szufladami dostępne w sklepie Boutique Pierrot zostały pieczołowicie wykonane przy użyciu litego, naturalnego drewna. W żadnym z nich nie znajdują sklejki, płyty wiórowe czy MDF, dzięki czemu wszystkie charakteryzują się wieloletnią trwałością i odpornością na uszkodzenia. Co więcej, jeśli podczas użytkowania zdarzy się jakaś przykra niespodzianka, np. upuszczenie ciężkiego przedmiotu na blat, miejsce wgniecenia wystarczy wyrównać za pomocą szpachli i farby wodnej. Oznacza to, iż przy właściwym użytkowaniu biurka z szufladami, każdy model będzie długowieczny i sprawdzi się jako element wyposażenia przekazywany dzieciom, wnukom czy prawnukom.

Równie dużą uwagą zostały otoczone dodatki występujące w tych meblach. Poszczególne okucia oraz gałki i uchwyty zostały wykonane z prawdziwego metalu o galwanizowanej powierzchni, który wyglądem przypomina ekskluzywny mosiądz.

Biurko z szufladami, a duże możliwości personalizacji

Każde biurko z szufladami dostępne w Boutique Pierrot można dowolnie spersonalizować i uzyskać ciekawy i oryginalny model, idealny do pomieszczeń w konkretnym domu. Klient może zdecydować między innymi o zabarwieniu każdego mebla – wystarczy w tym celu odwiedzić zakładkę informującą o kolorach. Wybór jest duży, dlatego z pewnością do każdego mieszkania znajdzie się odcień idealny. Możecie Państwo także podjąć decyzję o odpowiednim wykończeniu. Zapewniamy m.in. woskowanie mebli oraz szczotkowanie i bielenie.

Szczotkowanie stworzy na biurku z szufladami matową i miłą w dotyku powierzchnię o niezrównanej stylistyce. Woskowanie zapewnia nieco inny efekt. Po wykonaniu tej czynności każda powierzchnia biurka będzie błyszcząca i z naturalnym usłojeniem, a mebel uzyska w praktyce stuprocentową ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami, które wnikałyby w strukturę drewna pozbawionego tego zabezpieczenia. Kolejnym sposobem wykończenia jest patyna, która polega na wzmocnieniu intensywności koloru, a czasami związana jest z przyciemnieniem o jeden ton.