Szafki do łazienki

Transport gratis

Prezentujemy wyjątkowe, unikalne, nawiązujące do dawnych stylów meblarskich szafki do łazienki, które powstały w całości z masywnego, litego drewna. Praktyczne modele przeznaczone na jedną lub dwie umywalki mogą stanowić ekskluzywne wyposażenie domowych łazienek, ale również łazienek hotelowych, czy restauracyjnych. Niezależnie od charakteru wnętrz, szafki te wyraźnie podniosą walory estetyczne pomieszczeń, w których się znajdują. Dekoracyjne płyciny, stylowe rowkowanie, czy rzeźbione elementy to tylko kilka możliwości technicznego doskonalenia oferowanych w naszym sklepie internetowym mebli. Aby sprostać Państwa wymaganiom i preferencjom, stworzyliśmy kolekcję szafek o bardzo zróżnicowanym charakterze, jednak cechujących się ergonomicznością, wyjątkową praktycznością i solidnym wykonaniem.

Wyświetlanie 1–20 z 40 wyników

Szafki do łazienki - wysoka jakość

Priorytetem naszej stolarni jest wysoka jakość, dlatego w produkcji każdej szafki do łazienki pod umywalkę wykorzystujemy wyłącznie lite drewno, które najpierw poddawane jest suszeniu i szlifowaniu. Prostota stylu w połączeniu z jakością i dbałością o każdy detal sprawia, że nasze meble są niezwykle trwałe, wytrzymałe i mogą służyć wielu pokoleniom. Mimo że poszczególne modele różnią się od siebie stylem i układem szuflad, wszystkie łączy jedno - funkcjonalność oraz wysoka jakość wszystkich elementów, nawet uchwytów, czy zawiasów, które wykonane są z galwanizowanego metalu. Ogromną zaletą naszych szafek jest również ich wysoka odporność na puchnięcie, rozwarstwianie i łuszczenie. Ich trwałość wynika z zastosowania do produkcji drewna, które w przeciwieństwie do płyt wiórowych i sklejek jest odporne i odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią.

Szafki do łazienki stojące w najdrobniejszym detalach

W trosce o jak największy komfort użytkowania i prezencji naszych produktów wszystkie szafki z szufladami do łazienki możemy pomalować na wybrany kolor, wedle Państwa gustu i oczekiwań. Oferujemy także możliwość wykończenia mebli jedną z dostępnych technik, jak np. patynowanie, szczotkowanie, czy woskowanie. Szczególnie ta ostatnia technika jest bardzo polecana, ponieważ zabezpiecza meble przed kurzem i wilgocią. Szafki malujemy ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zachowują swoje barwy przez wiele lat. Przy każdym produkcie znajduje się dostępna paleta barw i technik wykończenia, dzięki którym meble nabiorą unikalnego wyrazu. Ponadto, ze względu na rozmiary można je umieścić zarówno w niewielkich, jak i okazałych łazienkach. Bez względu na to, czy szafki do łazienki stojące zostaną pomalowane, czy będą dekoracją w surowym drewnie, zawsze podniosą walory estetyczne wnętrz.

Pełne wsparcie naszych Klientów

Mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie dotyczące naszej oferty, prezentowanych mebli i doradztwa w doborze najbardziej pasujących modeli. Szafki do łazienki drewniane są również dostępne na naszej ekspozycji w salonach meblowych w Poznaniu i Warszawie. Zachęcamy do ich odwiedzenia w celu lepszego zapoznania się z naszym asortymentem.