Siedziska

Transport gratis
Wykonane z najlepszych materiałów siedziska są wysokiej jakości meblami, które spełnią się w roli funkcjonalnego i dekoracyjnego elementu wystroju wnętrz. Siedzisko można zaliczyć do grona mebli pokojowych, salonowych. Można je ustawić także w gabinetach, poczekalniach, w recepcjach hotelowych, czy apartamentach dla gości. Model ten znajdzie również zastosowanie w przedpokojach, na korytarzach, zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i w przestronnych pomieszczeniach domowych. Kompaktowych rozmiarów siedzisko charakteryzuje się powściągliwym stylem o klasycznej formie pasującej do aranżacji niemal każdego wnętrza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Siedziska - profesjonalnie wykonane

Prezentowane siedziska tapicerowane znakomicie spełniają się w swojej roli, a umieszczone w lokalach i obiektach biznesowych dodają wnętrzom prestiżu i wyjątkowości. Zostały one wykonane z najlepszej jakości materiałów. W ich produkcji wykorzystaliśmy pierwszogatunkowe lite drewno, które najpierw jest starannie suszone i szlifowane. Następnie przygotowujemy z niego w naszych stolarniach odpowiednie elementy konstrukcji, w zależności od tego, jaki jest finalny projekt i kształt mebla. Każde siedzisko możemy otapicerować materiałem lub skórą dostępną w wielu kolorach i opcjach. Nasi Klienci decydują o ostatecznym wykończeniu i personalizacji każdego odcieniach. Udostępniamy również naszym Klientom wybór wysokości siedzisk, tak aby korzystanie z nich było jak najbardziej komfortowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Siedziska tapicerowane - na zamówienie

Każde siedzisko powstaje zgodnie z zamówieniem i możliwościami wykończenia, jakie oferujemy naszym Klientom. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo - z chęcią doradzimy w kwestii wyboru najlepszych materiałów i sposobów wykończeń. Oferujemy Państwu możliwość zamówienia próbników kolorów, dzięki którym wybór może być łatwiejszy - również podczas składania zamówienia na odległość. Prócz wspomnianych tkanin, skór i drewna, w produkcji stosujemy także elementy przypominające swoją barwą mosiądz. Z nich najczęściej powstają konstrukcje siedzisk, nogi, czy inne drobne elementy, w zależności od wykonywanego projektu. Prezentowane siedziska można z powodzeniem zestawić z tapicerowanymi sofami lub szklanymi stołami.

Siedzisko - gwarancja jakości

Decydując się na zakup siedzisk tapicerowanych w naszym sklepie, mają Państwo pewność otrzymania wyjątkowego, profesjonalnie wykonanego mebla, który będzie służyć przez wiele lat, a nawet spełni się w swojej roli dla wielu pokoleń. Nasze produkty mogą Państwo zobaczyć i zamówić online w naszym sklepie internetowym, telefonicznie, mailowo, a także w naszych salonach meblowych w Warszawie i Poznaniu. Dajemy możliwość opłaty zadatku za złożone zamówienie w wysokości 40% lub całości podczas składania zamówienia. Przyjmujemy różne rodzaje płatności, w tym wpłata na konto producenta lub gotówką w naszych salonach. Ostateczna cena będzie zależeć od finalnego wariantu wykończenia oferowanych w naszym sklepie siedzisk.