Stoliki kawowe

Transport gratis

Wygodny stolik kawowy umożliwia eleganckie goszczenie w domu rodziny, przyjaciół, a w prywatnym gabinecie partnerów biznesowych. Stylowy wygląd sprzyja osiąganym sukcesom, będąc naturalnie pasującą do wnętrza ozdobą. Doskonale prezentują się z porcelanową zastawą oraz drewnianymi dodatkami. Nakryte serwetkami nabiorą dodatkowego uroku, który podkreśli ich design. Równie dobrze prezentują się bez żadnych ozdób, gdyż same w sobie są po prostu pełne uroku.

Wyświetlanie 1–20 z 202 wyników

Jaki stolik kawowy pasuje do Twojego pomieszczenia?

Proponowane pozycje stolików kawowych różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również wielkością i objętością blatu. Mniejsze modele polecane są do małych salonów oraz na balkon, gdzie nie zajmują dużej powierzchni, zapewniając jednocześnie komfort w postaci możliwości postawienia na nim kubka gorącej herbaty, ulubionej książki czy zastawy kawowej. Większe stoliki sprawdzą się w salonach, pokojach reprezentacyjnych, recepcji hotelowej czy pomieszczeniu, gdzie klienci mogą swobodnie usiąść i poczekać na spotkanie. Oferujemy możliwość wybrania dowolnego koloru oraz specjalnej stylizacji do każdego stolika kawowego. Upraszcza to dopasowanie modelu do danego wnętrza. W sklepie mogą Państwo znaleźć pasujące do kompletów modele foteli oraz krzeseł, by całość stworzyła fenomenalny, zapierający dech w piersiach efekt. Różnorodność wyboru sprawia, że w ofercie znajdują się zarówno pozycje nowoczesne, prowansalskie, jak i pasujące do surowego lodge, skandynawskiego wystroju, a nawet klasycznych wnętrz. Mogą Państwo obejrzeć modele z katalogu w naszych firmowych sklepach w Warszawie oraz Poznaniu.

Stylowe stoliki do kawy

Oferujemy bogaty wybór stylowych stolików do kawy, które różnią się od siebie zarówno wielkością, jak i wyglądem. Niektóre z modeli posiadają wygodne półeczki, na których można schować ulubioną książkę czy gazety do czytania. Inne mają wygodne szuflady, gdzie zmieszczą się pudełka na CD lub możliwe będzie umieszczenie długopisów oraz innych rzeczy podręcznych. Umożliwia to zajęcie czasu gościom czy partnerom biznesowym oraz ugoszczenie ich w przyjemnie wystrojonym miejscu. Stylowy stolik stanowi wizytówkę domu oraz świadczy o profesjonalizmie firmy. Dobrze dopasowana wysokość pozwala cieszyć się momentami picia kawy w komfortowy sposób. Tworzone z litego drewna są odporne na zabrudzenia oraz uszkodzenia, bardzo łatwe w pielęgnacji oraz konserwacji. Doskonały projekt sprawia, że są one doskonale wyważone, poszczególne elementy nie będą ulegały rozregulowaniu, czy chwiały podczas użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, a także do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie lub w Poznaniu.