Recepcje hotelowe

Transport gratis

Każdy z nas zdaje sobie chyba sprawę z tego, jak ważne jest pierwsze wrażenie, jakie robią na nas zarówno ludzie, jak i miejsca. Jeśli są więc Państwo właścicielami lub managerami hotelu, pensjonatu albo innego miejsca tego typu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma od 30 lat zajmuje się dostarczaniem wyjątkowych mebli, dzięki którym nasi klienci tworzą niepowtarzalne wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo także recepcje hotelowe z kolekcji Muszyna oraz Lawendowa Prowansja.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Prezentowane recepcje hotelowe wpasują się idealnie w przestrzenie zaaranżowane w stylu rustykalnym, zwłaszcza inspirowanym Prowansją. Lite drewno, z którego zostały wykonane, to materiał nie tylko solidny, ale także robiący doskonałe wrażenie. Drewniana recepcja hotelowa budzi pozytywne skojarzenia, sprawia, że już od samego wejścia goście czują, że trafili w odpowiednie miejsce. Ciepły blask drewna ozdobionego mosiężnymi okuciami i uchwytami to świetny sposób na przywitanie wchodzących klientów.

Eleganckie recepcje hotelowe w wymarzonym stylu

Stylowe recepcje hotelowe mogą być zastosowane z powodzeniem także w innych miejscach, takich jak gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie czy biblioteki. Ponadto mogą spełniać funkcję baru zarówno w lokalu, jak i w mieszkaniu prywatnym. Wymiary naszych recepcji hotelowych bez problemu dopasujemy do miejsca, w jakim zdecydują się Państwo je zainstalować. Meble prezentowane na naszej stronie internetowej oraz w salonach stacjonarnych w Warszawie i Poznaniu to tylko przykładowe rozwiązania.

Na życzenie naszych klientów wykańczamy recepcje hotelowe w wybrany sposób. I tak na przykład blat może być wykonany z drewna woskowanego lub malowanego, albo może zostać pokryty ocynkowaną blachą. Wszystkie rozwiązania prezentują się równie dobrze, jednak blat pokryty blachą jest zdecydowanie najtrwalszą opcją. Jeżeli zaś chodzi o kolorystykę, to oferujemy Państwu szeroki wybór, możemy pomalować recepcję na jeden lub dwa wybrane kolory. Oprócz tego oferujemy postarzanie i patynowanie mebli, w ten sposób nawet nowa recepcja hotelowa nabędzie swoistego uroku właściwego wiekowym meblom.

Drewniana recepcja hotelowa to dopiero początek

Decydując się na zakup recepcji hotelowej, mogą Państwo uzupełnić ją na przykład o nadstawkę barową lub witrynę czy komodę z tej samej serii. W ten sposób powstanie spójna aranżacja będąca ozdobą każdej przestrzeni czy to w hotelu, czy w mieszkaniu prywatnym. Nasze produkty to gwarancja niezawodności, do ich produkcji używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. To wyłącznie lite drewno, odpowiednio wysuszone i szlifowane malowane ekologicznymi farbami. Prawdziwe drewno nie łuszczy się i nie pęka, dzięki temu recepcje hotelowe będą prezentowały się doskonale przez naprawdę długi czas.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupami w naszym sklepie, ale nie do końca odpowiada Państwu nasza oferta dostępna online, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online. Postaramy się spełnić Państwa wymagania co do specyficznych wymiarów czy do sposobu wykończenia mebli. Gotowe meble dostarczymy bezpłatnie pod wskazany adres, dodatkowo można zamówić pomoc przy wyładunku, wniesieniu i rozpakowaniu kupionych w naszym sklepie mebli.