Stoliki do salonu

Eleganckie stoliki do pokoju dziennego to meble, które mieszczą się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Są bardzo praktyczne i przydają się nie tylko podczas picia kawy i podejmowania gości. Wiele ze stolików do salonu jest wyposażonych w dodatkowe półki i szufladki, w których można przechowywać gazety lub inne podręczne drobiazgi. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór stolików kawowych. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo wśród nich taki, który będzie pasował do wystroju Państwa salonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyświetlanie 1–20 z 183 wyników

Jaką funkcję pełnią stoliki do pokoju dziennego?

Większość osób ustawia stoliki kawowe do salonu w pobliżu foteli, narożnika lub kanapy. Dzięki temu można wydzielić w pokoju przestrzeń do wypoczynku i oddzielić ją od innych stref (np. miejsca spożywania posiłków). Niewielki stolik kawowy bez problemu zmieści się nawet w małym pokoju w mieszkaniu. Stylowe stoliki mogą służyć także jako miejsce, w którym ustawia się kwiaty, zdjęcia i dekoracje.

Eleganckie stoliki kawowe do salonu w każdym stylu

Stolik kawowy to mebel, który oprócz funkcji praktycznej pełni także funkcję estetyczną. Powinien być dopełnieniem stylu salonu i pasować do innych elementów znajdujących się w pomieszczeniu. Jakie modele stolików do pokoju dziennego znajdą Państwo w naszym sklepie? Ten popularny mebel jest obecny w większości dostępnych u nas kolekcji. Jeśli lubią Państwo styl klasyczny, warto zwrócić uwagę na stoliki z ciemnego drewna, inspirowane wzornictwem typowym dla okresu biedermeierowskiego z pierwszej połowy XIX wieku. Znajdą je Państwo m.in. w kolekcji Muszyna, Tarnobrzeg i Morelato. Ciemne drewno jest charakterystyczne także dla mebli w stylu kolonialnym. Takie stoliki kawowe do salonu będą idealnie łączyły się z ciężkimi meblami, wzorzystymi dywanami, bogatymi dekoracjami i kwiatami domowymi w dużych donicach. Osoby, które preferują lekki, nowoczesny wystrój salonu, mogą zwrócić uwagę na stoliki kawowe dostępne w kolekcjach Lawendowa Prowansja i Bramble. To proste meble, składające się z blatu i metalowego stelaża o fantazyjnych kształtach. Takie stoliki do pokoju dziennego są bardzo praktyczne – dzięki dodatkowym półkom pomieszczą przydatne na co dzień drobiazgi.

Stoliki kawowe do salonu – wysokiej jakości produkty z litego drewna

Nasza oferta jest skierowana do klientów, którzy szukają najwyższej jakości mebli, trwałych i ponadczasowych. Stawiamy na produkty wykonane z litego drewna – materiału, który przez lata zachowuje swój wygląd i właściwości. Właśnie z takiego drewna wykonane są nasze stoliki kawowe do salonu. Dzięki temu są odporne na zarysowania i inne uszkodzenia. Lite drewno sprawia także, że stoliki prezentują się solidnie i elegancko.

Aby przekonać się o jakości wykonania mebli, które wybraliśmy dla naszych klientów, warto zobaczyć je osobiście. Zapewniamy Państwu taką możliwość, udostępniając je w naszych salonach sprzedaży. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z nich: w Poznaniu lub Warszawie. Wizyta w naszym salonie to także okazja do wyboru koloru i sposobu wykończenia mebla.