Półki do przedpokoju

Transport gratis

Wykonane z litego drewna półki do przedpokoju to jeden z produktów oferowanych w naszym sklepie mebli w klasycznych stylach, o unikalnym charakterze i najwyższej jakości. Półki można zaliczyć do mebli umieszczanych w przedpokoju, w korytarzach oraz niewielkich pomieszczeniach. Mogą stanowić element wyposażenia zarówno domów prywatnych, mieszkań, jak i lokali ukierunkowanych na świadczenie usług. Mebel ten z powodzeniem spełni się w swojej roli w niewielkich wnętrzach, a także w przestronnych holach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Półki do przedpokoju - sposób wykonania

Asortyment prezentowany na naszej stronie to półki na przedpokój, które powstają z najwyższej jakości litego drewna. Drewno poddawane jest procesom suszenia, a następnie szlifowania. Dopiero wtedy jest ono wykorzystywane w naszych stolarniach. Powstają z niego wyjątkowe meble, które charakteryzują się dużą trwałością, stabilnością, rzetelnym wykonaniem i pięknym, klasycznym designem. Zwarta konstrukcja, przemyślane kompaktowe wymiary, możliwość sprawnego i szybkiego zamontowania mebla na ścianie jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W momencie, gdy półka na przedpokój jest już gotowa, poddajemy ją procesowi wykańczania jedną z dostępnych u nas metod. Mogą Państwo zdecydować się na malowanie, szczotkowanie, bielenie, postarzanie. Nasi pracownicy mogą pomalować mebel na jeden lub dwa kolory dostępne w palecie barw, która znajduje się na stronie każdego oferowanego przez nas produktu. Bardzo interesującą opcją wykończenia jest także woskowanie polegające na zabarwianiu drewna bejcą i pokrywanie go warstwą ciekłego wosku. Każda metoda sprawi, że wybrany przez Państwa mebel będzie wyglądał unikatowo i będzie świetnie komponował się z już panującym wystrojem wnętrz.

Półki na przedpokój - z litego drewna

Każda półka na korytarz powstaje z najwyższej jakości drewna litego. Jest to masywny surowiec, całkowicie naturalny. Nie stosujemy żadnych materiałów drewnopodobnych, do których zaliczają się m.in. płyty MDF, sklejki, płyty wiórowe, tworzywa sztuczne. Nasze propozycje mebli mogą zostać jednak wyposażone w dodatkowe elementy z metalu galwanizowanego, takie jak np. uchwyty, zawiasy, okucia. Kolor takich elementów bardzo dobrze nawiązuje do dawnych stylów meblarskich, dlatego półki z powodzeniem wpisują się w klimat panujący we wnętrzach zaaranżowanych w stylu prowansalskim, industrialnym, klasycznym, wiejskim. Wspomniane lite drewno nie rozwarstwia się, nie łuszczy i nie pęka. W razie jakiegokolwiek uszkodzenia mechanicznego wystarczy zastosować odrobinę szpachli i farby wodnej, aby przywrócić meblom blask i efektowny wygląd.

Półka na korytarz - wiele możliwości złożenia zamówienia

Prezentowane półki mogą Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym, telefonicznie, za pośrednictwem wiadomości email, a także osobiście w naszych salonach meblowych w Warszawie i Poznaniu. Służymy profesjonalnym wsparciem i pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia, a także pomagamy naszym Klientom w zapoznaniu się z naszym asortymentem i sposobami indywidualnego przygotowania mebli. Zapraszamy do zakupów!